این‌ها نشانه است آقای طارمی!
کد خبر: 1070852
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UZo
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
این‌ها نشانه است آقای طارمی. نشانه‌ای برای این که زودتر به خودت بیایی و در آستانه جام جهانی کاری نکنی که بعد‌ها افسوس به دل مردم و خودت بماند. نیازی نیست جواب سرمربی، منتقدان، اسکوچیچ یا هر کس دیگری را با توییت بدهی. فقط برگرد به همان مهدی طارمی شش ماه قبل. هر حرفی داری در زمین بازی بزن!
 روزنامه اعتماد نوشت: «نه آقای طارمی! ما انتظار نداریم، برداری توییت بزنی جواب سرمربی پورتو را بدهی. کلا جواب مربی را دادن در قامت یک بازیکن در فضای عمومی نه به نفع بازیکن تمام می‌شود نه مربی. چه ایران باشد، چه پرتغال، چه هر جای دیگر دنیا. چیزی که ما امروز از تو انتظار داریم بازگشت به روز‌های بی‌حاشیه است؛ روز‌هایی که فقط از تو خبر درخشش و گلزنی منتشر می‌شد. شاید حالا متوجه شده باشی که چه اتفاقی در این مدت رخ داده. شاید متوجه شده باشی حاشیه‌ای که برای تیم ملی ساختی، چطور دامان خودت را گرفت. حالا که نیش و کنایه‌های کونسیسائو را می‌شنوی و نمی‌توانی پاسخ بدهی. عصبانیت و فریاد‌های او کنار زمین را می‌بینی و کاری از دستت برنمی‌آید. سرمربی‌ات می‌گوید دچار مشکل تشخیص شده‌ای. می‌گوید وقتی باید پاس بدهی خودخواه می‌شوی و شوت می‌کنی. وقتی باید شوت کنی، پاس می‌دهی. می‌گوید این چندین بار اتفاق افتاده. یکی از مهم‌ترین‌هاش بازی با لیورپول بود که در موقعیت تک‌به‌تک پاس دادی.

یکشنبه شب هم در جریان بازی تیمت در لیگ پرتغال از زاویه بسته اقدام به شوت‌زنی کردی؛ در حالی که بهتر بود پاس می‌دادی. تو قطعا بازیکنی نیستی که تفاوت شرایط را نفهمی. سال‌ها بازی‌کردن در بالاترین سطح فوتبال حتما به تو یاد داده که کجا بهتر است پاس بدهی، کجا بهتر است شوت کنی. این که امروز در این مساله دچار اشتباه شدی قطعا برمی‌گردد به تمرکز. تمرکزی که دو ماه پیش داشتی و حالا نداری. دو ماه پیش خوب می‌دانستی در لحظه نهایی چه تصمیمی باید بگیری و امروز سر بزنگاه دچار تردید می‌شوی. این‌ها نشانه است آقای طارمی. نشانه‌ای برای این که زودتر به خودت بیایی و در آستانه جام جهانی کاری نکنی که بعد‌ها افسوس به دل مردم و خودت بماند. نیازی نیست جواب سرمربی، منتقدان، اسکوچیچ یا هر کس دیگری را با توییت بدهی. فقط برگرد به همان مهدی طارمی شش ماه قبل. هر حرفی داری در زمین بازی بزن!»

انتهای پیام
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار