منافقین و معاندین فقط خرابی و آتش زدن را می‌خواهند
کد خبر: 1070407
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004USd
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به حواشی اعتراضات در استان اصفهان
حواشی تجمعات روز جمعه در استان اصفهان و به خشونت کشیده شدن آن صدای اعتراضی کاربران شبکه‌های اجتماعی را هم برانگیخت

سرویس جوان آنلاین: حواشی تجمعات روز جمعه در استان اصفهان و به خشونت کشیده شدن آن صدای اعتراضی کاربران شبکه‌های اجتماعی را هم برانگیخت. کاربران معتقدند این حواشی که از سوی گروه‌های خارجی متخاصم با نظام راهبری می‌شود، تنها موجب به انحراف رفتن خواسته مردم و دور شدن آن‌ها از هدف اصلی اعتراضات خواهد شد. همچنین برخی کاربران اذعان داشتند این نوع کار‌ها باعث می‌شود مدل مطلوبی که برای اعتراضات در پی تجمع عظیم مردم اصفهان مدل‌سازی شده بود از بین برود. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران در این خصوص مرور شده است.

فاطمه فردوس:
دیروز (پنج‌شنبه) کشاورزان اصفهان با مسئولان به توافق رسیدن و به تجمع اعتراضی‌شون هم پایان دادن! حالا امروز (جمعه) یه عده لاشخور که هیچ شباهتی هم به کشاورزا ندارن، طبق معمول اومدن برای ماهیگیری از آب گل‌آلود! وحشی بازی و حمله به پلیس رو هم در این تجمعات «مسالمت‌آمیز» شون دارید می‌بینید!
پوریا فاضل:
تمام قدرت رسانه‌ای رو به میدون آوردن تا از آذر هم آبان بسازن. از برخورد نیروی انتظامی میگن، اما از حمله به مأموران نه! از باتوم میگن، اما از فشنگ‌های پخش شده میان معترض نه! تا وقتی مسئول کم‌کار و بدکار امنیت دارد مأمور امنیت اینجور قربانی می‌شود...
حامد صفارپور:
عوامل مریم رجوی و اراذل وابسته بالاخره در اصفهان خونریزی به‌پا کردند. تصاویری از کلیپ‌های مجاهدین (منافقین) در اصفهان ثبت کرده‌ام. حضور اعضای مجاهدین (منافقین) در اینجا غیرقابل انکار است، چون رسماً در خود صحنه می‌گویند خبرنگار سیمای آزادی مجاهدین (منافقین) هستند. حالا متوجه شدید چرا نیروی ویژه ورود کرد؟
سیدپویان حسین‌پور:
در این ویدئو به وضوح می‌شود میدانداری شبکه‌های زنانه را در تحریک و هدایت آشوبگران و طرح شعار‌های سیاسی و گروهکی (شعار‌های سلطنت‌طلبانه) در تجمعات اصفهان مشاهده کرد. گویا اپوزیسیون مشغول تمرین الگوی جدید مدیریت آشوب است!
سیدهانی هاشمی:
گروه زدن «اخبار لحظه به لحظه اصفهان» بعد لوکیشن‌های اکانت‌ها همه کانادا، انگلیس، آلمان و… دیگه نزدیکه‌شون ترکیه است. بیخود نیست میگن اصفهان نصف جهان!
کاربری با نام «باران»:
تا چند روز پیش که اعتراضات مسالمت‌آمیز و قرار بود با توافق صورت گرفته ختم تحصن اعلام بشه این حجم از حمایت دشمنان رو نمی‌دیدیم تا اینکه دیشب با آتش زدن چادر‌ها و اعتراض کشاورزنما‌ها به میدان آمدند و یک‌بار دیگر نشان دادند که منافقین و معاندین فقط خرابی و آتش زدن را می‌خواهند. #اصفهان
حامد یاری:
کشاورزان عزیز اصفهان بعد از ۱۶ روز تجمع مسالمت‌آمیز و سرشار از شعور و معرفت بیانیه دادند و قضیه تجمع تمام شد ولی این وسط چرا سیستم‌های اطلاعاتی پیش‌بینی نکرده بودند عده‌ای سودجو، فرصت‌طلب و معارض که نان از اغتشاشات می‌خورند، به راحتی از کنار این تجمعات کشاورزان عبور کنند؟ ‍! الگو شدن تجمع کشاورزان برای مطالبات خودشان قطعاً بزرگ‌ترین ضرر را به معارضین می‌زند، لذا طبیعی بود سکوت نکنند. حالا در این آتش مردم، کشاورزان، رسانه و مطالبه‌گران هم ضرر خواهند کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار