حقیقت‌پور: صهیونیست‌ها با اقدامات ضد ایرانی به دنبال کسب مشروعیت هستند
کد خبر: 1070249
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UQ5
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم با اشاره به اقدامات رژیم صهیونیستی علیه ورزش ایران گفت: رژیم صهیونیستی به خیال خود با تلاش برای اعمال محدودیت برای ورزش ایران به دنبال کسب مشروعیت برای خود است که این تصوری باطل است.

منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به همکاری‌های شیرین عبادی و مسیح علی‌نژاد با صهیونیست‌ها برای اعمال محدودیت علیه ورزش ایران در میادین بین‌المللی گفت: خانم شیرین عبادی و علینژاد به هیچ وجه دلسوز ملت ایران نیستند و همواره تا توانسته‌اند اقداماتی را علیه ملت ایران صورت داده‌اند.

وی افزود: خانم شیرین عبادی که خود را حامی ملت محروم ایران معرفی می‌کند، در اروپا به سر می‌برد و مشغول لذت بردن است و بعد هم می‌گوید که من طرفدار ملت فقیر و محروم ایرانم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت: خانم علی‌نژاد هم در داخل جمهوری اسلامی دارای فساد سیاسی و اخلاقی بود. خانم علینژاد به جای اظهارات و اقداماتش باید توضیح دهد در خانه‌ای که در میرداماد واقع بود چه مفاسد سیاسی و اخلاقی را مرتکب می‌شد.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: خانم علینژاد به واسطه همین مفاسد سیاسی و اخلاقی امروز به عنوان عمله سیاسی، اخلاقی و فرهنگی صهیونیست‌ها مشغول به کار است.

وی افزود: این افراد صلاحیت دفاع از ملت ایران را ندارند، این افراد ابزاری هستند که به موقع از آنها بهره‌برداری‌های مختلف صورت می‌گیرد و فردا روز هم به عنوان یک دستمال کاغذی کثیف به زباله‌دان انداخته می‌شوند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم با اشاره به تلاش‌های صهیونیست‌ها برای محروم کردن ورزش ایران اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با این کارها به خیال خود به دنبال کسب مشروعیت است، اما این رژیم نمی‌داند یک شئ نجس هیچ وقت پاک نمی‌شود. رژیم صهیونیستی یک رژیم نامشروع است و یک زاده نامشروع هیچ وقت طیب و طاهر نمی‌شود الا اینکه بمیرد و در زیر خاک دفن شود.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب یک تاریخ مصرف 25 ساله را برای رژیم صهیونیستی اعلام کرده که 5 سال از آن تاریخ 25 ساله گذشته است و ما تا 20 سال آینده شاهد اسقاط رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم بود.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار