گردان‌های سایبری در بسیج شکل داده‌ایم
کد خبر: 1068850
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004U3W
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۴
رئیس سازمان بسیج در تشریح عملکرد یک‌سال گذشته بسیج:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تشریح برنامه‌ها و عملکرد بسیج طی یک سال گذشته یادآور شد که این سازمان طی سالیان اخیر کوشیده است تهدیدات را به فرصت تبدیل کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تشریح برنامه‌ها و عملکرد بسیج طی یک سال گذشته یادآور شد که این سازمان طی سالیان اخیر کوشیده است تهدیدات را به فرصت تبدیل کند.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ششمین جشنواره مالک اشتر بسیج که صبح دیروز در مجتمع کوثر برگزار شد، گفت: در زمانی که رویکرد بخشی از دلسوزان نظام برای تشکیل سازمان‌های مردمی در موازات بسیج بود، متأسفانه شاهد کم توجهی و ظلم به بسیج و بسیجیان بودیم، اما بسیج و بسیجیان در سال‌های اخیر در مقابله با کرونا وارد میدان شدند و در شرایط به وجود آمده تلاش کردند تهدید را به فرصت تبدیل کنند و در طرح شهید سلیمانی نیز به مقابله با شیوع بیماری کرونا پرداختند. در کنار آن نهضت کمک‌های مؤمنانه را راه انداختند و با جمع‌آوری کمک خیرین، این کمک‌ها را در کمال احترام به مردم نیازمند رساندند و این جهاد در واکسیناسیون عمومی ادامه پیدا کرد.
سردار سلیمانی تشکیل بیش از ۴۲هزار گروه جهادی و حضور مؤثر در کمک به مردم در بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله و ساخت خانه برای زلزله‌زدگان را از جمله خدمات بسیج و بسیجیان دانست و افزود: در عرصه فضای مجازی نیز بسیج ورود پیدا کرده و با تشکیل ۹۸۲ گردان سایبری شهرستانی و ۲ هزار و ۵۰۰ هزار گردان حوزه‌محور، نیرو‌های بسیجی و ولایتمدار در این قالب مشغول فعالیت و روشنگری هستند.
وی جهاد امید آفرینی و تمرکز بر سبک زندگی ایرانی اسلامی و ازدواج آسان را از دیگر حوزه‌های فعالیت بسیج دانست و افزود: مقابله با آسیب‌های اجتماعی و ایجاد اردوگاه‌های رسیدگی به معتادان و ساخت فیلم سینمایی و ساخت بازی‌های رایانه‌ای و تولید و انتشار صد‌ها کتاب از جمله اقدامات و خدمات بسیج و بسیجیان در
سال‌های اخیر است.
سردار سلیمانی گفت: اعتلای شبکه فرهنگی بسیج در کانون توجه بسیجیان قرار گرفت و در این راستا شبکه صالحین ایجاد شد که شاهد یک جوشش و رشد در عرصه مد نظر مقام معظم رهبری
خواهیم بود.
رئیس سازمان بسیج تشکیل صندوق‌های محله‌محور و ایجاد اشتغال را از دیگر برنامه‌های انجام شده بسیج اعلام کرد و افزود: همچنین در ۱۲۰ شهرستان مراکز رشد تأسیس شده است تا استعداد‌های برتر شناخته و شکوفا شود.
سردار سلیمانی تصریح کرد: امیدواریم با اجرای برنامه ده ساله اعتلای بسیج که از سال ۱۴۰۱ آغاز می‌شود زمینه تحقق مردم سالاری دینی را فراهم کنیم. ان‌شاءالله که بسیج و بسیجیان با همکاری با سایر اقشار جامعه در مسیر تحقق سند اعتلای بسیج قرار گیرند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار