رئیسی صبح جمعه از آسایشگاه کهریزک بازدید کرد
کد خبر: 1068522
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TyE
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
رئیس‌جمهور خدمت در مجتمع خیریه کهریزک را جلوه زیبای مشارکت‌های مردمی دانست و گفت: اینگونه فعالیت‌های خیریه، بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را کنترل می‌کند.

رئیس‌جمهور خدمت در مجتمع خیریه کهریزک را جلوه زیبای مشارکت‌های مردمی دانست و گفت: اینگونه فعالیت‌های خیریه، بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را کنترل می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری، دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح دیروز از آسایشگاه خیریه کهریزک بازدید و از نزدیک با مددجویان، پزشکان ومدیران این مرکز گفتگو کرد. رئیس‌جمهور در جمع مددکاران کهریزک گفت: کاری که شما امروز و در این مرکز انجام می‌دهید یکی از جلوه‌های زیبای مشارکت مردمی در رفع آسیب‌های اجتماعی است.
دکتر رئیسی با اشاره به حمایت دولت از مشارکت‌های مردمی در امور اجتماعی اظهار داشت:باید اینگونه اقدامات مردمی را توسعه داد و کهریزک نمونه موفقی از مشارکت خیرین مردمی است. آیت‌الله رئیسی با اشاره به برنامه دولت برای کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: ریشه برخی از آسیب‌های اجتماعی در مسائل اقتصادی است و دولت همزمان ساماندهی وضع اقتصادی و کنترل آسیب‌های اجتماعی را در دستور کار دارد. رئیس‌جمهور با اشاره به جلسه پنج شنبه شورای اجتماعی خاطر نشان کرد ما قانون کم نداریم، اما با توجه به تعیین تکلیف قوانین برای دستگاه‌های مختلف باید بررسی شود که کدام دستگاه‌ها به وظایف خود عمل کرده‌اند و چه دستگاه‌هایی به وظایف خودشان عمل نکرده‌اند و علت آن چه بوده است. رئیس‌جمهور با اشاره به بازدید‌های خود از دو مرکز درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: این آسیب دیدگان جزوی از خانواده ما هستند و باید سعی کنیم آن‌ها را کمک کنیم. مدیر، پزشکان و مددکاران مجتمع کهریزک در جریان این بازدید توضیحات لازم درخصوص فعالیت‌ها و اقدامات درمانی و حمایتی خود بیان کردند و مددجویان حاضر در آن نیز، از نزدیک مسائل و مشکلات خود را با رئیس‌جمهور مطرح کردند.
رئیسی همچنین صبح دیروز ضمن بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی سروش در حاشیه شهرستان ری با مددجویان و مدیران این مرکز به گفتگو نشست و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار