سفر دادگر به لهستان چه ضرورتی داشت؟
کد خبر: 1068005
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tpt
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
مشخص نیست سفر علی دادگر رییس و سرپرست سابق فدراسیون تیراندازی در کنار جواد فروغی به جام ریاست فدراسیون جهانی در لهستان چه ضرورتی داشته است؟
علی دادگر سرپرست و رییس سابق فدراسیون تیراندازی به همراه جواد فروغی دارنده مدال طلای المپیک توکیو، احمد نجفی مربی تپانچه و ناصر رسولی سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی راهی مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی به میزبانی لهستان شدند. این مسابقات از ۱۲ تا ۱۹ آبان در حال برگزاری است.

دادگر در شرایطی عازم این مسابقات شده که هیچ مسئولیت و سمتی در فدراسیون تیراندازی ایران ندارد. او ۹ آبان از سمت سرپرستی فدراسیون برکنار شد و مهدی مبینی به عنوان سرپرست جدید این فدراسیون از سوی وزارت ورزش انتخاب شد. با این حال مشخص نیست دلیل و هدف حضور دادگر در این مسابقات چه بوده است و چه ضرورتی داشته است در این سفر که تنها یک ورزشکار اعزام شده، ۳ نفر همراه عازم لهستان شوند.

فدراسیون لهستان، میزبان این مسابقات تنها برای ۳ نفر شرایط سفر و اسکان را فراهم کرده، اما با اعزام چهار نفر از فدراسیون تیراندازی ایران هزینه یک نفر باید از محل فدراسیون پرداخت شود. در این شرایط باید دید حضور علی دادگر که هیچ سمتی هم در فدراسیون نداشته در این مسابقات چقدر ضرورت داشته است؟

جواد فروغی در این مسابقات در ماده میکس تپانچه به همراه ورزشکاری از هند به مدال طلا رسید و در ماده تپانچه بادی در رده چهارم قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار