بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از اکسپو بازدید کرده اند
کد خبر: 1067147
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tc3
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
رئیس جدید اتاق بازرگانی ایران و امارات:
پیش بینی می‌شود تعداد بازدید کنندگان اکسپو دبی در سال ۲۰۲۲ در مقایسه با سال جاری میلادی افزایش پیدا کند و این رویداد از رونق بیشتری برخوردار شود.

یه گزارش روابط عمومی اتاق مشترک ایران و امارات، عرفان شاکری رئیس جدید اتاق بازرگانی ایران و امارت با اعلام این مطلب گفت:بر اساس آمار های منتشر شده در 24 روز اول برگزاری نمایشگاه در حدود یک میلیون و 500 هزار نفر از آن بازدید کرده اند که این میزان در در 10 روز نخست برگزاری نمایشگاه در حدود 400 هزار نفر بوده که در 17 روز نخست برگزاری نمایشگاه به 700 هزار 71 هزار نفر افزایش پیدا کرده است.

همچنین بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی نمایشگاه اکسپو دبی 2021 در 24 روز نخست این نمایشگاه بر اساس بلیت های فروخته شده در حدود یک میلیون و 500 هزار نفر از آن بازدید کرده اند.

وی افزود:بر اساس بلیت های فروخته شده تعداد بازدید کنندگان در هفته دوم از رشد 12 درصدی نسبت به هفته اول برخوردار بوده است. همچنین در این مدت 9 میلیون و 300 هزار نفر نیز به صورت مجازی از این رویداد بزرگ بازدید کرده اند.

پیش بینی ها حکایت از ان دارد که طی 6 ماه مدت زمان برگزاری اکسپو در مجموع در حدود 20 تا 25 میلیون نفر از آن بازدید نمایند.

شاکری در پایان تاکید کرد:پیش بینی ما هم این است که در صورت ادامه روند کنونی و کاهش میزان مبتلایان بیماری کوید 19 در کشور و عادی شدن وضعیت، تعداد بازدید کنندگان ایرانی و بین المللی از نمایشگاه اکسپو دبی در سال 2022 افزایش پیدا کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار