سارق بي‌رحم به حساب راننده‌ هم رحم نكرد
کد خبر: 1067062
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tag
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۲
سارق حرفه‌اي پس از اينكه راننده كاميون را با آبميوه مسموم بي‌هوش و خودرو و اموال او را سرقت كرده‌بود با خانواده مالباخته تماس گرفت و خودش را پليس معرفي كرد و پس از گرفتن رمز كارت راننده حساب او را هم خالي كرد.

به گزارش جوان‌، چندي قبل به مأموران پليس تهران خبر رسيد راننده عبوري در نزديكي بزرگراه تهران به كرج پيكر نيمه جان مرد ميانسالي را كه كنار جاده افتاده‌بود پيدا و براي درمان به بيمارستان منتقل مي‌كند. مأموران پليس پس از حضور در بيمارستان دريافتند مرد ميانسال حميد نام دارد و راننده كاميون است كه بر اثر مسموميت دارويي بي‌هوش شده و تحت درمان قرار دارد.
با شناسايي حميد خانواده‌اش هم اعلام كردند كه وي قرار بوده براي حمل باري به يكي از شهرهاي شمالي كشور برود كه پيكرنيمه جانش كنار جاده كشف و به بيمارستان منتقل مي‌‌شود.
بررسي‌ها حكايت از آن داشت سارق يا سارقاني راننده كاميون را بي‌هوش كرده و كاميون او را سرقت كرده‌اند.
آبميوه مسموم
در حالي كه تحقيقات درباره اين حادثه ادامه داشت تيم پزشكي اعلام كردند كه مرد ميانسال از مرگ نجات پيدا كرده و به هوش آمده‌است. بدين ترتيب مأموران دوباره به بيمارستان رفتند و از وي تحقيق كردند.
راننده كاميون گفت: چند سالي است كه با كاميونم كار مي‌كنم و معمولاً هم بار به شهرستان‌ها حمل مي‌كنم.
روز حادثه در حال تخليه باري بودم كه از شهرستان به تهران آورده‌بودم كه مرد جواني به سراغم آمد و ادعا كرد چندين بار كاميون در يكي از شهرهاي شمالي دارد كه مي‌خواهد به تهران و ديگر شهرستان‌ها منتقل كند و از من خواست بارهاي او را حمل كنم. ما درباره هزينه حمل بار به توافق رسيديم و دو نفري به سمت شمال به راه افتاديم. من قبل از حركت تلفني به خانواده‌ام خبر دادم كه در نزديكي بزرگراه تهران به كرج مرد جوان گفت تشنه است و از من خواست كنار مغازه‌اي توقف كنم. وقتي توقف كردم او به مغازه اي رفت و با دو بطري آبميوه به داخل خودرو برگشت و به راه افتاديم. يكي از بطري‌ها را خودش خورد و ديگري را به من داد و من هم خوردم. پس از طي مسافت كوتاهي احساس كردم سرم گيج شده و حالم بده شده است به طوري‌كه توان رانندگي نداشتم و خودروام را كنار جاده متوقف كردم و از خودرو پياده شدم و ديگر چيزي نفهميدم تا اينكه وقتي چشمانم را باز كردم ديدم روي تخت بيمارستان هستم و تازه متوجه شدم كه آن مرد سارق بوده و با آبميوه مسموم مرا بي‌هوش كرده و كاميون و اموالم را سرقت كرده‌است و بعد هم مرا در همان جا رها كرده كه راننده عبوري به دادم رسيده بود و جان مرا نجات داد.
مأمور پليس هستم
بررسي‌هاي مأموران پليس در ادامه نشان داد سارق پس از سرقت كاميون و تلفن همراه شاكي و اموال همراهش با خانواده وي تماس گرفته و رمز كارت‌هاي او را نيز گرفته و موجودي تمامي كارت‌هايش را خالي كرده‌است.
زن راننده كاميون درباره در اختيار قرار دادن رمز كارت عابر شوهرش به سارق گفت: ساعتي بعد از اينكه شوهرم به من گفت قصد دارد براي حمل بار به شمال كشور برود‌، مردي با گوشي شوهرم با من تماس گرفت و خودش را مأمور پليس معرفي كرد. او مشخصات شوهرم و كاميونش را به من داد و گفت شوهرم حالش بد شده و براي درمان به بيمارستان منتقل كرده‌ايم و براي درمانش نياز به پول داريم و از من خواست رمز كارت شوهرم را به او بدهم تا براي هزينه بيمارستان از كارتش پول برداشت كنند. من به او اعتماد كردم و فكر كردم مأمور پليس است و از طرفي هم نگران شوهرم بودم كه رمز آن را در اختيار آن مرد قرار دادم كه الان فهميدم او سارق بوده و مرا فريب داده است.
همزمان با ادامه تحقيقات درباره اين حادثه مأموران پليس موفق شدند كاميون شاكي را در اطرف تهران درحالي كه وسايل آن سرقت شده‌بود كشف كنند.
تحقيقات به دستور قاضي رحيم دشتبان، بازپرس دادسراي امور جنايي تهران براي دستگيري سارق كاميون ادامه دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار