رفع آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی باید از اولویت های همه انقلابیون باشد
کد خبر: 1066437
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TQb
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز تاکید کرد
نشست مشترک بین رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز و رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج در راستای همکاری و تعاملات بیشتر بین این سازمان و مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد.

در این نشست رئیس مرکز ‌پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج ضمن بررسی و تبادل نظر در خصوص ماموریت های مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج و سازمان بسیج رسانه استان البرز و ارائه گزارش از فعالیتهای دو مجموعه، نحوه همکاری ها و انجام فعالیتهای مشترک تاکید کرد.

اسدیان اولین فعالیت مشترک مرکز پژوهش ها و سازمان بسیج رسانه را تحت عنوان هم افزایی در حوزه آموزشی اعلام کرد و گفت : آموزش های لازم و مورد نیاز به تیم های رسانه ای اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج با همکاری سازمان بسیج رسانه استان شکل خواهد گرفت.

رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر کرج در ادامه به طرح پلیس سوت زن اشاره کرد و گفت: ایجاد بستری امن برای تضمین حمایت های مادی و معنوی از اعلام کنندگان تخلف یکی از مهم ترین اهداف این طرح است.

وی پیشگیری و مبارزه با فساد اداری و افزایش سلامت نشاط اداری در اتخاذ تصمیمات و فعالیت ها را از دیگر اهداف طرح پلیس سوت دانست و مطرح کرد: افزایش مشارکت شهروندان و سازمان های مردم نهاد در فرآیند تصمیم گیری اداری نیز از اهداف این طرح می باشد.

رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر شناسایی فرآیند های مستعد فساد اداری و اصلاح آنها را از دیگر اهداف این طرح اعلام کرد.

اسدیان در خصوص اعلام کنندگان فساد و روش پیش بینی شده در طرح پیشنهادی گفت : هر شخصی حقیقی یا حقوقی اعم از شهروندان و کارکنان که هرگونه فساد اداری واقع شده یا در شرف وقوع را می تواند به دبیرخانه پیش بینی شده ارسال نمایند.

در ادامه این نشست سید محمدرضا موسوی زاده با بیان اینکه در زمینه خدمت به اقشار آسیب پذیر و رفع محرومیت زدایی تاکید بیشتری باید گردد، گفت: امروز مردم از جریان انقلابی توقع بیشتری در رفع این دو مهم دارند.

وی خاطرنشان کرد: خدمت به مردم از مهم ترین توصیه های امام خمینی (ره) و از تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری می باشد.

موسوی زاده با بیان اینکه رفع آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی باید از اولویت های همه انقلابیون باشد، مطرح کرد: مردم باید طعم خدمت را بچشند تا امید در دل آنها زنده شود چرا که این امید می تواند پیکیره جامعه انقلابی مارا بهم متصل کند تا ما هم به سمت اهدافمان حرکت کنیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز تصریح کرد: نشر اقدامات و خدماتی که در شورای اسلامی شهر و شهرداری برای مردم صورت میگیرد باعث می شود تا جریان معاند و ضد انقلاب نتوانند به اهداف پلید خود برسند.

وی با بیان اینکه مقابله با فساد یکی از مهم ترین اقدام یک انقلابی می باشد، گفت: باید در کنار مقابله با فساد به نشر اقدامات موثر در جامعه نیز توجه کرد تا روحیه خدمت به مردم در دل همه مدیران تجلی پیدا کند.

موسوی زاده مطرح کرد: مردم باید بدانند که جریان های انقلابی تک بعدی نیستند و ابعاد مختلفی دارند.

وی با بیان اینکه این نشست ها باید استمرار ‌پیدا کند، گفت: امروز باید در خدمت رسانی رقابت کنیم تا بتوانیم برای مردم مشکل گشایی کنیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز نیز ضمن اظهار نظر در خصوص نقاط قوت و نارسایی های حوزه های اجتماعی و فرهنگی، طرح سوت خدمت را تشریح کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار