ادعای قتل ۲۶ زن در توهم شیشه!
کد خبر: 1066099
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TL9
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۴

مردی که در توهم ناشی از مصرف شیشه مدعی شده بود ۲۶‌زن را در تهران به قتل رسانده به اختلالات خلقی و روانپریشی مبتلا است و به دلیل توهمات ناشی از مصرف شیشه دچار مشکل روحی و روانی شده است.
به گزارش جوان، چندی قبل مأموران پلیس هنگام گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های غربی تهران به مرد میانسالی که سر و وضع مناسبی نداشت و وسایلی همراه خود حمل می‌کرد، مشکوک شدند. مأموران احتمال دادند که وی سارق است و به همین خاطر این مرد ۴۳‌ساله را بازداشت و به اداره پلیس منتقل کردند.
مرد میانسال که خود را اسکندر معرفی کرد به جای اعتراف به سرقت مدعی شد قاتل زنجیره‌ای است و قبلاً ۲۶‌زن جوان را به قتل رسانده است.
اظهارات عجیب، اما نشانی‌هایی که متهم به پلیس داد باعث شد وی برای بازجویی و روشن شدن ادعایش به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی قرار گیرد.

اعتراف عجیب!
متهم در بازجویی‌ها در ادعایی گفت: همراه همسرم زندگی خوبی داشتم تا اینکه با هم اختلاف پیدا کردیم. هر روز که می‌گذشت زندگی ما تیره و تارتر می‌شد تا جایی که به همسرم مشکوک شدم و او هم مرا برای همیشه ترک کرد. از آن روز به بعد من معتاد شدم و همین موضوع باعث شد از زنانی که ظاهر مناسبی نداشتند کینه به دل بگیرم و به فکر انتقام باشم. پس از این هر روز با خودروام در خیابان‌های تهران دور دور می‌زدم و به عنوان مسافر زنان را سوار می‌کردم. من طعمه‌هایم را از میان زنانی انتخاب می‌کردم که احتمال می‌دادم به شوهرانشان خیانت می‌کنند و به همین خاطر آن‌ها را به منطقه خلوتی در اطراف تهران می‌کشاندم و بعد از اینکه آزار و اذیتشان می‌کردم آن‌ها را به قتل می‌رساندم. سپس اموال آن‌ها را سرقت می‌کردم و بعد هم جسدشان را آتش می‌زدم و در بیابان‌های اطراف دفن می‌کردم تا هیچ ردی از خودم به‌جای نگذارم. در طول این مدت ۲۶‌زن را به قتل رساندم تا اینکه کم‌کم وضعیتم بدتر شد و الان هم مدتی است، کارتن‌خواب هستم.

ادعای جدید
با اعتراف متهم، مأموران دست به تحقیقات میدانی زدند و در گام نخست به دستور بازپرس پرونده زنان گمشده را بررسی کردند و در ادامه هم به محل‌هایی که متهم ادعا کرده‌بود اجساد زنان خیابانی را آتش‌زده رفتند، اما هیچ آثاری از جسد پیدا نکردند. از سوی دیگر مأموران در بررسی پرونده‌ها هم ردی پیدا نکردند و به همین سبب دوباره از اسکندر تحقیق کردند.
وی این بار در تحقیقات ادعای جدیدی را مطرح کرد و مدعی شد که دو مرد غریبه او را برای قتل زنان اجیرکرده‌بودند. وی گفت: مدتی قبل در پارک با دو نفر آشنا شدم که می‌گفتند از زنان خیابانی نفرت دارند. وقتی فهمیدند من هم همان عقیده آن‌ها را دارم پیشنهاد دادند که زنانی که وضع ظاهری خوبی ندارند را به قتل برسانم و در ازای آن به من دستمزد بدهند. من در حضور آن‌ها زنان را به قتل می‌رساندم و جسد آن‌ها را آتش می‌زدم و بعد هم اجساد را دفن می‌کردیم و در پایان هم دستمزدم را می‌گرفتم.

دروغ گفتم
در حالی که متهم هر روز ادعای تازه‌ای را مطرح می‌کرد قاضی محمد وهابی، بازپرس شعبه‌دوم دادسرا متهم را برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن سلامت روحی و روانی‌اش در اختیار پزشکی قانونی قرار داد.
چند روز قبل پزشکی قانونی اعلام کرد اسکندر مجنون نیست، اما اختلالات خلقی و روانپریشی دارد و به دلیل توهمات ناشی از مصرف شیشه دچار مشکل بیماری روحی و روانی شده‌است و سعی می‌کند با هذیان‌گویی ادعای بزرگنمایی کند و به همین سبب به دروغ اعتراف کرده‌است که قاتل زنجیره‌ای است. در حالی که متهم تحت درمان قرار گرفته و وضعیت روحی‌اش کمی مناسب شده‌است مأموران پلیس تلاش کردند که خانواده وی را شناسایی کنند، اما موفق نشدند. وی در آخرین بازجویی‌ها گفت: من مدتی بود توهم داشتم و اینکه گفته بودم قاتل زنجیره‌ای هستم ناشی از همان توهم مصرف شیشه بود. من نه ماشین دارم و نه خانه‌ای و نه همسری و چند سالی است که کارتن‌خواب هستم. من نه تنها قاتل زنجیره‌ای نیستم که خلافی هم مرتکب نشده‌ام.
تحقیقات درباره این پرونده به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار