شما اروپایی‌ها امنیت خود را مدیون ایران و شهید سلیمانی هستید
کد خبر: 1065889
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004THl
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۲
سردار حاجی‌زاده در جمع وابستگان نظامی سفارتخانه‌ها:
با درس‌هایی که از اسلام و تاریخ گرفته‌ایم، مسیر خودکفایی و قوی شدن را ادامه خواهیم داد و به هر ماجراجویی علیه ایران در هر سطحی از سوی هر رژیم یا گروهی باشد، جواب پشیمان‌کننده خواهیم داد.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: با درس‌هایی که از اسلام و تاریخ گرفته‌ایم، مسیر خودکفایی و قوی شدن را ادامه خواهیم داد و به هر ماجراجویی علیه ایران در هر سطحی از سوی هر رژیم یا گروهی باشد، جواب پشیمان‌کننده خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در بازدید جمعی از وابستگان نظامی سفارتخانه‌های خارجی مقیم تهران از نمایشگاه ملی دستاورد‌های هوافضای سپاه با مروری بر تاریخ به ظلم و ستم استکبار غرب به سرکردگی امریکا و همراهی و پشتیبانی رژیم صهیونیستی کودک کش اسرائیل و تعدادی از کشور‌های اروپایی در منطقه غرب آسیا که آن‌ها آن را خاورمیانه می‌نامند، گفت: امریکا یک تنه در مقابل ایران، چین، روسیه و کشور‌های آزاده جهان تاب ایستادگی ندارد و از درون در حال متلاشی شدن است.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه اظهار داشت: امریکا با کمک دنباله‌رو‌های خود در سال ۲۰۰۱ به افغانستان حمله کرد و پس از ۲۰ سال با تلاش به ایجاد جنگ داخلی و هرج و مرج افغانستان را ترک کرد و توطئه او با شعله ور کردن در‌گیری‌های داخلی ادامه پیدا خواهد کرد. وی ادامه داد: امریکا در سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ با ایجاد گروه‌های تکفیری و داعش، منطقه سوریه، عراق و برخی کشور‌های دیگر را دچار جنگ داخلی و ناامنی دامنه داری کرد و جنگ یمن و نسل کشی طولانی مدت با هدایت و حمایت مستقیم امریکا و برخی از کشور‌های اروپایی تداوم پیدا کرده است.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: امروز بر همگان روشن است که اگر مبارزه سردار سلیمانی نبود، علاوه بر حاکمیت تروریست‌ها بر منطقه، ما شاهد صدور این گروه‌های تروریستی به اروپا و سایر کشور‌های منطقه به طور وسیع بودیم. امروز امنیت و آرامش اروپا مدیون مبارزه سردار سلیمانی و یاران او است، ولی امریکا او را ناجوانمردانه ترور می‌کند. با همه این ظلم‌ها، امریکا در مسیر افول قدرت است و دوران جهان تک قطبی تمام شده است.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: ایران اسلامی بیش از چهار دهه مردانه مقاومت کرده و در مقابل همه زیاده خواهی‌ها ایستاده است. ایران هواپیمای متجاوز گلوبال هاگ امریکایی را سرنگون کرد و به قلب پایگاه‌های امریکا در عین الاسد حمله کرد و با ضربات موشکی خود درس عبرت تاریخی به او داد.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: البته عاملان و آمران حمله و ترور شهید سلیمانی همچنان تحت تعقیب ایران قرار خواهند داشت و از جنایت خود ر‌هایی پیدا نخواهند کرد.
سردار حاجی زاده اظهار داشت: دشمنان، ایران را متهم به قدرت طلبی و نظامی گری می‌کنند، اما ما قدرت را برای کشورگشایی نمی‌خواهیم، تجربه همین سال‌هایی که در این جلسه اشاره شد به ما نشان می‌دهد برای حفظ صلح و امنیت باید قوی بود. امروزه برخی از کشور‌هایی که با ناامید شدن از امریکا با عجله به سمت رژیم صهیونیستی رفته‌اند و تصور می‌کنند که امنیت آن‌ها توسط این رژیم غاصب حفظ خواهد شد، کاملاً در اشتباه هستند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه تصریح کرد: اسرائیل حتی قادر به حفظ امنیت خود نیست و اگر دولت‌ها و ملت‌ها اراده داشته باشند با امنیت بومی داخلی و منطقه‌ای می‌توان به چهار دهه ناامنی و جنگ‌های گسترده در منطقه خاتمه داد. سردار حاجی‌زاده افزود: در همین راستا ما با درس‌هایی که از اسلام و تاریخ گرفته ایم، مسیر خودکفایی و قوی شدن را ادامه خواهیم داد و به هر ماجراجویی علیه ایران در هر سطحی توسط هر رژیم یا گروهی باشد، جواب پشیمان‌کننده خواهیم داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار