عذرخواهی رسمی شورای شهر کرج در پی وقوع حواشی اخیر
کد خبر: 1065757
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TFd
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
سخنگوی شورای شهر کرج، از همه مردم فهیم و ارجمند این کلانشهر به دلیل حواشی رخ داده درباره استفاده شخصی رئیس شورا از خودروی لوکس متعلق به شهرداری، عذرخواهی کرد.

علی قاسمپور در نشست خبری خود با اصحاب رسانه که بعد از نوزدهمین جلسه رسمی شورا برگزار شد، گفت: خطایی انجام شده و رئیس شورا نیز عذرخواهی رسمی خود را بابت این اشتباه، اعلام کرده است.

وی از برپایی جلسات مشورتی مستمر طی روزهای آتی با حضور اعضای شورای شهر خبر داد و افزود: با توجه به عذرخواهی رئیس و واگذاری تصمیم گیری به اعضای شورا در خصوص جایگاه ریاست این پارلمان محلی، تصمیم قطعی در این خصوص به زودی اعلام خواهد شد.

قاسمپور با بیان اینکه رسانه ها باید ما را برای فاصله گرفتن از حاشیه و پیوستن هر چه سریعتر به متن یاری دهند، اضافه کرد: هر چقدر شورا و شهرداری درگیر حاشیه شوند، آسیب های آن به شهر و مردم می رسد.
عدم بازگشت برخی امکانات پیمانکاران به شهرداری یا پیمانکار
این مسئول، در پاسخ به پرسش اصحاب رسانه مبنی بر ارائه طرح دو فوریتی بازپس گیری امکانات از مسئولان سابق شهری، اظهار کرد: طبق بند 80 قانون تشکیلات، شورای اسلامی شهر متولی نظارت بر دارایی و اموال شهرداری است.

قاسمپور، با اشاره به اینکه در برخی از قراردادها برای پیمانکاران وظایفی دیده شده که بر اساس آن امکاناتی را در اختیار ناظران قرار می دهند، افزود: در مواردی این امکانات به پیمانکار بازنگشته و همچنین در لیست اموال شهرداری قرار نگرفته است.

به گفته سخنگوی شورای شهر کرج، هدف طرح مذکور تهیه این امکانات از سوی شهرداری است تا به این وسیله امکان نظارت بهتر بر پیمانکاران فراهم شده و از این گونه سواستفاده ها جلوگیری شود.

وی، همچنین پاسخگویی به همه تذکرات اعضای شورای شهر را جزو وظایف شهردار دانست و اضافه کرد: شهرداری باید در چارچوب قانون پاسخگوی همه تذکرات اعضای شورا باشد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار