افزایش 71درصدی درآمدهای مالیاتی لرستان
کد خبر: 1062642
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SRO
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان خبر داد؛
حسن پور، با بیان اینکه درآمدهای مالیاتی استان تا پایان مرداد ماه امسال بیش از سه هزار و ۷۴۸ میلیارد ریال بوده است، گفت: این مقدارنسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۱ درصد افزایش داشته است.

به گزارش جوان از لرستان، «سمانه حسن پور»، امروز(28شهریور)، در جلسه ستاد درآمد استان اظهارداشت: درآمدهای مالیاتی استان لرستان تا پایان مرداد ماه امسال ۷۱ درصد افزایش داشته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان افزود: درآمدهای حاصل از مالکیت دولت در استان طی این مدت حدود ۶۳۶ میلیون ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۳ درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه درآمدهای استانی در پنج ماهه نخست امسال باید به چهار هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال می رسید، گفت: تاکنون حدود سه هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال آن محقق شده و این به معنای عدم تحقق ۹ درصد از این درآمدها است.

حسن پور اظهارداشت: در  راستای درآمدهای عمومی مصوب سال ۱۴۰۰ در لرستان نیز بیش از ۱۰ هزار و ۴۴۲ میلیارد ریال در این ردیف برای استان مصوب شده است.

وی ادامه داد: در این راستا تا پایان مردادماه امسال بیش از سه هزار و ۹۴۸ میلیارد ریال وصول شده و نسبت به پنج ماهه نخست سال گذشته ۵۳ درصد افزایش داشته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان ادامه داد: از کل درآمدهای وصولی استانی تا مرداد ماه سال جاری ۹۴/۹ درصد مالیاتی، ۵/۳ درصد درآمدهای حاصل از خدمات و فروش کالا، ۳/۱ درصد درآمد حاصل از جرائم و خسارات و مابقی متفرقه بوده است.

وی ادامه داد: درآمدهای حاصل از خدمات و فروش در لرستان تا پایان مرداد ماه امسال ۱۳۹ میلیارد و ۱۲۳میلیون ریال با 10درصد افزایش بوده است.

حسن پور به درآمدهای حاصل از جرائم و خسارات در استان تا پایان مردادماه سالجاری اشاره کرد و گفت: این درآمدها حدود ۴۹ میلیارد و ۷۲۴ میلیون ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۰ درصد و درآمدهای متفرقه نیز در همین مدت ۶۰ درصد کاهش داشته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار