عدم شارژ سهمیه سوخت ادوات کشاورزی فاقد پلاک از اول آذر ماه
کد خبر: 1062547
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SPr
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی منطقه ارومیه اعلام کرد:
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در کمیته طرح نظارت و کنترل توزیع سوخت در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی(سدف) از ابتدای آذر ماه 1400 سهمیه سوخت به ادوات کشاورزی فاقد پلاک تخصیص نخواهد یافت.

احمد مجرد اظهار داشت: در حال حاضر براساس آمار سازمان جهاد کشاورزی بالغ بر 47 هزار دستگاه ادوات کشاورزی در سطح استان آذربایجان ‌غربی وجود دارد که بیش از 61 درصد آن شماره‌ گذاری شده و برای 18 هزار دستگاه تراکتور پرونده تشکیل شده و مراحل پلاک ‌گذاری را طی می‌کنند.

وی ضمن اظهار خرسندی از استقبال مالکین ادوات کشاورزی استان از طرح شماره ‌گذاری، ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 55 میلیون لیتر نفتگاز از طریق سامانه سدف و زیرساخت بانکی در بخش کشاورزی توزیع شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه تصریح کرد: براساس تصمیمات کمیته طرح نظارت و توزیع سوخت سامانه سدف ستاد مرکزی کشور آن دسته از مالکین ادوات کشاورزی که تا به امروز نسبت به تشکیل پرونده شماره‌گذاری از طریق سازمان جهاد کشاورزی و پلیس راهور اقدام نکرده‌اند از ابتدای مهر ماه سهمیه مربوطه به صورت سیستمی و الکترونیکی قطع شده و آن دسته از مالکین ادوات کشاورزی که تشکیل پرونده داده و مراحل شماره‌گذاری را طی می‌کنند تا اول آذر ماه می‌توانند سهمیه خود را دریافت کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی