توضیحات پیمان حسنی درباره نامزدی یک ایرانی برای نایب رئیسی فدراسیون جهانی تنیس روی میز
کد خبر: 1061471
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004S8V
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز برای انتخاب به‌عنوان نایب رئیس فدراسیون جهانی این رشته ورزشی تلاش خواهد کرد.
اجلاس عمومی فدراسیون جهانی تنیس روی میز روز ۲۴ نوامبر (۳ آذر ماه) برگزار می‌شود. قرار است در این اجلاس درباره رئیس جدید و برخی دیگر از پست‌های این فدراسیون رأی‌گیری صورت بگیرد.

برای پست ریاست فقط «پترا سورلینگ» رئیس بخش مالی فدراسیون جهانی نامزد شده است و به نظر نمی‌رسد مشکل خاصی برای نشستن روی صندلی ریاست ITTF داشته باشد. برای پست نایب رئیسی ۱۷ نفر اعلام کاندیداتوری کرده‌اند که در بین آن‌ها نام یک ایرانی نیز دیده می‌شود.

براساس این گزارش، بهنام حبیب‌زاده نایب رئیس فدراسیون تنیس روی کشورمان نامزد نایب رئیسی فدراسیون جهانی شده است تا شاید برای نخستین بار یک ایرانی بتواند این پست را در اختیار بگیرد.

پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز در این باره به خبرگزاری تسنیم گفت: ۱۷ نفر از قاره‌های مختلف برای نایب رئیسی نامزد شده‌اند که هشت نفر از آن‌ها انتخاب خواهند شد. از قاره آسیا علاوه بر حبیب‌زاده، نفرات دیگری همچون «لیو گولیانگ» رئیس فدراسیون چین و قهرمان سابق تنیس روی میز دنیا، «خلیل المهندی» رئیس کنفدراسیون آسیا از قطر، «ماساهیرو مائهارا» از ژاپن، «تونی یو» از هنگ‌کنگ و «داود الهجری» از قطر نامزد شده‌اند که طبق سهمیه اختصاص یافته از سوی ITTF، فقط سه نفر از قاره آسیا می‌توانند به‌عنوان نایب رئیس انتخاب و معرفی شوند.

وی با اشاره به انتخابات دوره گذشته در سال ۲۰۱۷ یادآور شد: در انتخابات قبلی افشین بدیعی از ایران نامزد شده بود که اتفاقاً ۸۰ رأی نیز کسب کرد، اما نتوانست در رقابت با افراد قدرتمندی که حضور داشتند، صاحب کرسی نایب رئیسی شود. بدیعی برای انتخابات این دوره تمایلی به کاندیداتوری در این پست نداشت.

حسنی اظهار داشت: نایب رئیسانی که انتخاب می‌شوند، وارد هیئت اجرایی فدراسیون جهانی نیز می‌شوند. همچنین انتخاباتی برای یکسری از کمیته‌ها انجام خواهد شد که وظایف مشخصی برای آن‌ها در نظر گرفته است. برای این کمیته‌ها بدیعی نامزد می‌شود و تلاش خواهد شد تا یک بار دیگر حضور داشته باشد.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز خاطرنشان کرد: ما برای افرادی که به نمایندگی از ایران نامزد می‌شوند و امیدواریم انتخاب هم بشوند، یکسری شرح وظایفی را نوشته‌ایم که با عملکردشان بتوانند به درد پینگ‌پنگ ایران بخورند. در واقع آن‌ها باید زیر این شرح وظایف نوشته شده را امضا کنند، چون به هر حال نماینده ایران هستند و باید به تنیس روی میز کشور نیز کمک کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار