گل‌محمدی: منتظر خبر خوب فدراسیون هستیم/ پرسپولیس بیش‌ترین ضربه را از برنامه تیم‌ملی خورد
کد خبر: 1060957
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004S0D
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
سرمربی پرسپولیس به برنامه‌ریزی ریخته شده پیش از بازی این تیم با استقلال تاجیکستان انتقاد کرد.
 یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) این تیم گفت: ما باتوجه به شرایط و برنامه‌ریزی عجیبی که وجود دارد، تمرینات‌مان را بدون ملی‌پوش‌ها آغاز کردیم. این اتفاق هم برای باشگاهی که باید در لیگ قهرمانان بجنگد و هم برای بازیکنان سخت است. این برنامه‌ریزی کار ما را سخت کرده است. تیم نفرات جدید جذب کرده و نیاز به تمرین و بازی تدارکاتی دارد. در بین باشگاه‌ها، پرسپولیس به خاطر این که بیش‌ترین ملی‌پوش را دارد، ضربه بیش‌تری خورده است. حتی آقای باقری و خانبان، مربیان ما هم به تیم‌ملی اضافه شدند و یک مقدار شرایط عجیب و غریب است. بازیکنان باانگیزه و تعهد بالا کار را شروع کردند. طراحی و دادن تمرین برای ۱۴، ۱۵ نفر کار سختی است و مجبور شدیم از بازیکنان پایه استفاده کنیم تا برای تمرینات به حد نصاب برسیم.

او افزود: کار خیلی سخت پیش می‌رود و بازی تدارکاتی‌ای که با تراکتور در نظر گرفته بودیم، لغو شد و مجبور شدیم با امیدهای‌مان بازی کنیم. این مشکلات وجود دارد، ولی با تمام وجود برای بازی با تاجیکستان می‌رویم. همه بازیکنان با انگیزه بالا کار می‌کنند و ان‌شاءالله بتوانیم با دست پر از تاجیکستان برگردیم.

سرمربی پرسپولیس درباره بازی مقابل استقلال تاجیکستان گفت: تیم‌شان از لحاظ فنی خوب است و دفاع منظمی دارند. با این دفاع تیمی خوبی که دارند، توانستند در دوره گروهی موفق باشند و صعود کنند. از لحاظ فنی بازیکنان خوب و چند خارجی خوب دارند و آن چیزی که ما دیدیم یک فضای بسته در آن‌جا است، چون نماینده‌مان به آنجا رفت و محیط و شرایط کار را ارزیابی کرد. اتفاقاتی آنجا افتاد که خیلی پیش پا افتاده بود و کار‌های خیلی قدیمی که مربوط به سی چهال سال پیش بود را انجام دادند و تازه به آن مرحله رسیدند.

او ادامه داد: متاسفانه کار‌های عجیب و غریبی می‌کنند، اما خب باید برویم و وضعیت چمن مصنوعی را ببینیم. چند بازیکن‌شان تغییر کرده و با مسوولان‌شان توافق کردند که بازی‌های‌شان از تلویزیون محلی پخش نشود تا ما شناختی از آن‌ها نداشته باشیم. یک سری اتفاقات پیش پا افتاده دارد اتفاق میفتد که امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فدارسیون همکاری کنند و این مسائل را پیگیری کنند. بازی باید در شرایط جوانمردانه برگزار شود، اما این اتفاقات نگران کننده است.

سرمربی پرسپولیس درباره مشکلاتی که این تیم برای جذب مهاجم خارجی دارد و هم‌چنین استعفای سمیعی، مدیرعامل پرسپولیس اظهار کرد: من امروز و دیشب خبر استعفای آقای سمیعی را شنیدم. سعی کردم با او تماس بگیریم، ولی نتوانستم. ما در شرایطی هستیم که این اتفاقات برای‌مان خوب نیست و باید با آرامش بیش‌تری به بازی تاجیکستان برسیم. متاسفانه امروز اخباری مبنی بر استعفای ایشان منتشر شد و همه ما نگران شدیم. امیدوارم آقای سمیعی بهترین تصمیم را بگیرند. ما نیاز به آرامش بیش‌تری داریم و در هر صورت باید سعی کنیم این آرامش در تیم برقرار باشد. امیدوارم اتفاقاتی رخ دهد و با ماندن ایشان کمک بیش‌تری به تیم شود.

گل‌محمدی ادامه داد: بحث ما مهاجم نیست و اسم مهاجم را نیاورید. من صحبتی کردم و از فدراسیون خواستم که کمک کند. درست است که ما تیم بدهکاری هستیم و پرونده باز داریم، اما استقلال، پرسپولیس و تراکتور نمایندگان ایران هستند و امیدوارم در حد یک بازیکن به ما کمک شود و یک جور باشد که ما بتوانیم تیم‌مان را تقویت کنیم. ما چند گزینه از بین ۱۰، ۱۵ گزینه که داشتیم، انتخاب کردیم و منتظر هستیم که این اتفاق رخ دهد و فدراسیون خبر خوبی به ما بدهد.

او افزود: من یکی از کسانی بودم که از قوانین جدیدی که وضع شد، خوشحال شدم و طرفدارش هستم. فوتبال ما آسیب زیادی از قرارداد‌هایی که با مربیان و بازیکنان بسته، دیده است، ولی در هر صورت باید این طرف قضیه که باشگاه‌های آسیاست در نظر بگیریم. تیم‌های حریف هزینه زیادی می‌کنند و کار خیلی سخت است. بدهی‌های سنگین مالی مربوط به چند ماه گذشته نیست و ما در حال حاضر ضرر آن را می‌بینیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار