ادامه فیلمبرداری «سنجرخان» در مناطق بکر و دلچسب سنندج
کد خبر: 1059837
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ri9
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
«سنجرخان» از توقف ۳ ماهه درمی‌آید

فیلمبرداری سریال «سنجرخان» به کارگردانی محمدحسین لطیفی بعد از تعطیلی چند ماهه، دوباره ازسر گرفته می‌شود تا بتواند خودش را به آنتن پاییز تلویزیون برساند.
سریال تلویزیونی سنجرخان با وجود مشکلات فراوان چه از حیث شرایط کرونایی و چه مشکلات بودجه‌ای، در کردستان و شهر‌های همجوارش از مرز ۸۰ درصد فیلمبرداری گذشته است. این در حالی است که به خاطر تشدید وضعیت کرونایی و برخی از مسائل و مشکلات دیگر در تعطیلی موقتی به سر می‌برد و حسین جلالی اعلام کرد اگر تمام شرایط فراهم شود ۱۰ روز دیگر فیلمبرداری سریال از سرگرفته خواهد شد. این سریال تلویزیونی در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای طراحی شده و حسین جلالی تهیه‌کننده آن در این باره به تسنیم می‌گوید که تلاش‌شان بر این است سریال سنجرخان که شاید در چند سال اخیر جزو کار‌های تاریخی جذاب و دلچسب تلویزیون به شمار می‌رود، خودش را برای آنتن فصل پاییز آماده کند.
پیش از این محمود پاک‌نیت به عنوان بازیگر نقش حاکم سنندج (شریف‌الدوله) در گفت‌وگویی گفته بود که نقش کسی را بازی می‌کند که از پایتخت مأمور می‌شود به سنندج بیاید و یاغی‌ها و گردن‌کش‌ها را قلع و قمع کند. کسانی را که مبارز بودند اعدام می‌کند و به همین خاطر به شریف قصاب معروف می‌شود.
حسین جلالی تهیه‌کننده سریال سنجرخان از فیلمبرداری در لوکیشن‌های متعددی گفت که همه جزو مناطق بکر و جذاب و دلچسب سنندج محسوب می‌شوند. او در توضیحات بیشتر تأکید کرد: فیلمبرداری در دارالحکومه سنندج، عمارت آصف و سکانس‌های داخلی خانه سنجرخان و خلیل‌خان به پایان رسیده، اما هنوز بخش‌های جنگی و مقداری از سکانس‌های خارجی باقی مانده‌اند. او همچنین برای اولین بار به لیست بازیگرانش به همراه شخصیت‌هایی که ایفا می‌کنند، اشاره کرد و گفت: ما از محمود پاک‌نیت به عنوان حاکم سنندج استفاده کردیم که نام کاراکترش «شریف‌الدوله» است. احمد نجفی به عنوان فرمانده قوای روس، جلیل فرجاد در نقش آیت‌الله شریعتمدار (یکی از روحانیون سنی منطقه)، پیام دهکردی در نقش خلیل‌خان برادر سنجرخان به عنوان بازیگران بومی در این سریال تلویزیونی حضور دارند. به گفته سازندگان سریال، قرار است به وجوه انسانی، خصوصیات اخلاقی و سبک زندگی سنجرخان پرداخته شود و این مجموعه جنگی نیست چراکه سنجرخان پهلوان و انسان به تمام معنایی بوده که روابط انسانی‌اش درام جذاب و قابل توجهی را شکل می‌دهد. به تعبیر حسین جلالی تهیه‌کننده سنجرخان قرار است روابط انسانی حاکم بر فرهنگ کردی در این سریال به تصویر کشیده شود. همگان می‌دانند کرد‌ها از جنگ حرف نمی‌زنند بلکه از عشق و صلح حرف می‌زنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار