حضور ارتش در اقیانوس اطلس افتخار بزرگی برای ایران بود
کد خبر: 1057730
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004RAA
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸
سرلشکر صفوی:

ورود نیروی دریایی ارتش به اقیانوس اطلس و بندر سنت‌پترزبورگ روسیه به رغم تمام کارشکنی‌های امریکا در طول مسیر، یک افتخار بزرگ برای ایران بود.
به گزارش فارس، سرلشکر سیدیحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در اختتامیه جشنواره مالک اشتر سازمان حفاظت اطلاعات سپاه با تبیین آینده‌پژوهی روند‌های فعلی جهانی گفت: روند‌های فعلی نشان می‌دهد که نظم سیاسی قدرت‌های سابق رو به افول و نزول است.
اتحاد جماهیر شوروی از هم پاشید و شکل‌گیری خاورمیانه جدید یا خاورمیانه بزرگ امریکایی‌ها با شکست مواجه شد و امریکایی‌ها مجبور به ترک یا فرار از غرب آسیا هستند و آرزوی صهیونیست‌ها از نیل تا فرات برای همیشه نابود شده است.
وی با اشاره به روی کار آمدن دولت جدید به ریاست حجت‌الاسلام رئیسی و با بیان ضرورت توجه به پتانسیل داخل کشور در اداره امور و حل مشکلات اضافه کرد: به نظر می‌رسد اولویت‌های رئیس‌جمهور جدید یکی نگاه به داخل کشور و استفاده از پتانسیل‌های داخلی برای حل مشکلات مردم و جامعه و ساماندهی اقتصاد مقاومتی و نگاه دوم نگاه به همسایگان و نگاه سوم نگاه به شرق و قاره آسیا (هند، ژاپن اندونزی، چین و روسیه) و نگاه بعدی به ۵۷ کشور جهان اسلام و سپس نگاه به سایر کشور‌ها همچون اروپا و قاره امریکا باشد تا بتواند موفقیت دولت را تضمین کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رژه بزرگ دریایی روسیه در بندر سنت‌پترزبورگ که با حضور مقتدرانه ناوگروه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران همراه بود، گفت: ورود نیروی دریایی ارتش به اقیانوس اطلس و بندر سنت‌پترزبورگ روسیه به رغم تمام کارشکنی‌های امریکا در طول مسیر، یک افتخار بزرگ برای ایران بود.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در بخش پایانی سخنان خود به ارائه توصیه‌هایی در خصوص مجموعه سپاه و حفاظت اطلاعات سپاه پرداخت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار