علی‌نژاد: ریاست جهانی کبدی ماحصل یک دیپلماسی قوی و فعال است
کد خبر: 1057129
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004R0T
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱
مجمع سالانه فدراسیون کبدی به صورت حضور آنلاین روسای هیات‌ها وبا حضور مهدی على نژاد معاو وزیر ورزش و جوانان، عباس اورسجی رئیس فدراسیون، دبیر و نایب رئیس برگزار شد گزارشی جامع از برنامه‌ها و عملکرد فدراسیون کبدی ارائه شد.
وحید صابری
در ابتداى مجمع عباس فرهمندمهر دبیر فدراسیون ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویى به اعضاى حاضر و تبریک انتخاب دکتر اورسجى به عنوان سرپرست فدراسیون جهانى کبدى، دستور جلسه مجمع را قرائت کرد.
رئیس فدراسیون کبدى ضمن خیر مقدم و تشکر از اعضاى حاضر، از اهداف عملیاتى فدراسیون در دوره ریاست خود مواردى را برشمرد و به محقق شدن بسیارى از آن‌ها اشاره کرد و گفت:
امروز کرسی اول فدراسیون جهانی در اختیار ایران است و من به عنوان نماینده ورزش ایران در این مسولیت حضور دارم و این براحتی بدست نیامده و ماحصل دیپلماسی موفق کبدی ایران و البته حمایت‌های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان است و انشالله با این وحدتی که به وجود آمده در انتخابات فدراسیون جهانی و کنفدراسیون کبدی آسیا که توسط خود ما برگزار می‌شود بتوانیم ریاست ۴ ساله را در جهان یا آسیا بدست آوریم.
اورسجی گغت: قهرمانی‌های تاریخی مردان و زنان ایران در آسیایی جاکارتا و میزبانی بسیار باشکوه مسابقات جوانان جهان در کیش تاثیر زیادی در کسب کرسی جهانی داشته است.
وی ادامه داد البته هنوز اول راه هستیم و برای ایجاد مقر دائمی فدراسیون جهانی سل کنفدراسیون آسیا نیار به حمایت‌های مادی و معنوی وزارت ورزش و کمیته المپیک داریم که قول‌هایی داده شده است.
وی از حضور دکتر غلیتزاد و حمایت‌های وی در مجمع کبدی قدردانی کرد و برای موفقیت کاروان ورزشی در توکیو آرزوی موفقیت کرد..
قهرمانى همزمان تیم هاى ملى بانوان و آقایان در بازیهاى آسیایى ٢٠١٨ براى نخستین بار در ورزش کشور و میزبانى موفق مسابقات قهرمانى جوانان جهان در کیش که نشان از قدرت مدیریت ایران در ورزش را دارد از شاخص‌ترین موفقیت‌های کبدی ایران بوده است که حاصل یک کار تیمی و دسته جمعی است.

سپس دکتر على نژاد معاون ورزش قهرمانى وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط فدراسیون کبدى، انتخاب دکتر اورسجى به عنوان سرپرست فدراسیون جهانى را یک افتخار ملى براى ورزش کشور خواند و از تلاش همه جانبه وزارت ورزش براى حفظ و تثبیت این کرسى مهم بین المللى خبر داد. ایشان همچنین از گزارشات مالى شفاف و بى نقص فدراسیون تشکر و قدردانى نمود و فدراسیون کبدى را از موفق‌ترین فدراسیون‌ها به لحاظ برنامه ریزى و محقق شدن اهداف و برنامه‌ها دانست.

در پایان تعدادى از روساى هیات هاى استانى و اعضاى حاضر به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار