جشنواره عکس "اصفهان، شهر زندگی"
کد خبر: 1056395
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qod
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان برگزار می کند؛
جشنواره عکس "اصفهان، شهر زندگی" با هدف ارائه تصویر همه جانبه از اصفهان در حوزه های عمران و توسعه شهری، فضاهای شهری، رویدادهای فرهنگی و اجتماعی شهر و شهروندان، نمادهای شهری از سوی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان برگزار می شود.

جشنواره عکس "اصفهان، شهر زندگی" با هدف ارائه تصویر همه جانبه از اصفهان در حوزه های عمران و توسعه شهری، فضاهای شهری، رویدادهای فرهنگی و اجتماعی شهر و شهروندان، نمادهای شهری از سوی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان برگزار می شود.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین اصفهان،اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان در نظر دارد تا با برگزاری جشنواره عکس "اصفهان، شهر زندگی" لحظات و تصاویر جاری زندگی در چند سال گذشته را با رویکرد عمران و توسعه شهری، فضاهای شهری، رویدادهای فرهنگی و اجتماعی شهر و شهروندان، نمادهای شهری و ... از زاویه دید عکاسان، ثبت و نظاره کند.

از همین رو جشنواره عکس "اصفهان، شهر زندگی" در محورهای بخش آزاد به دریافت آثاری با موضوع، شهر دوستدار کودک، شهر دوستدار سالمند، نشاط اجتماعی، زنان و زندگی شهری، شهر، فرهنگ و کرونا،گذر فرهنگی چهارباغ، گردشگری و حضور گردشگران، نمادها، تندیس‌های شهری، زیباسازی‌ها، حمل و نقل عمومی (مترو، یک شهر زیر شهر و ...)، عمران و توسعه شهری (پروژه های جدید شهری)، بازآفرینی (مرمت و بهسازی فضاهای شهری)، برنامه‌ها و رویدادهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان و ارتباطات شهری و ارتباطات بین‌الملل می پردازد.

شرکت همه خالقان اثر از سراسر ایران در این جشنواره، آزاد است. همچنین آثار به صورت تک عکس پذیرفته می‌شود و هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۲۰ فریم عکس ارسال کند.

ضمن اینکه عکس ها می تواند سیاه و سفید یا رنگی ارائه شود و ویرایش عکس ها تا آنجا که به اصل و جنبه استنادی اثر، خدشه ای وارد نکرده باشد، قابل قبول است. در صورت لزوم، هیأت داوران می تواند نسبت به دریافت اصل اثر، اقدام کند.

آثار باید با فرمت jpeg ارسال شوند و اندازه ضلع بزرگ حداکثر ۲۰۰۰ پیکسل با حجم کمتر از ۲ مگابایت برای هر عکس باشد. عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، پاسپارتو، حاشیه، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرنشانه‌ تصویری دیگری باشند.

براساس شرایط اعلام شده برای این جشنواره، ارسال نام و نام خانوادگی و شماره تماس صاحب اثر همراه با آثار الزامی است. در صورت لزوم، جشنواره می تواند از عکس های برگزیده برای انتشار در کتاب و یا نمایشگاه، استفاده کند.

این جشنواره دارای بخش جنبی است که برهمین اساس مسئولان ارتباطات و روابط عمومی همه سازمان ها، مناطق، معاونت ها، شرکت ها و نهادها می توانند در محور روابط عمومی ها و مسئولان ارتباطات، با ارسال آثار مرتبط با موضوعات فراخوان، در این جشنواره شرکت کنند. در این بخش اهدای جایزه به اثر برگزیده (عکاس برتر) و تقدیر از روابط عمومی برتر انجام می‌پذیرد.

گفتنی است، مهلت ارسال آثار: به جشنواره تا 5 مرداد ماه ۱۴۰۰ است و داوری آثار در روز ۱۰ مرداد ماه انجام می گیرد. زمان در نظر گرفته شده برای اعلام برگزیدگان ۱۳ مرداد ماه است.

ترکیب هیات داوران، متشکل از حمیدرضا بانی، آریا جعفری و خدیجه نادری، مدیر اجرایی، علیرضا وثیق انصاری و مسئول اجرایی بخش ارتباطات، مجید اسلامدوست است.

در این جشنواره به نفر اول لوح تقدیر و مبلغ ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان، نفر دوم، لوح تقدیر و مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان و نفر سوم، لوح تقدیر و مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان و به برگزیده بخش جنبی، لوح تقدیر و مبلغ ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان اهدا می شود.

شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به ایمیل دبیرخانه به آدرس esfahanpix@gmail.com ارسال کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار