مشکل قطعی آب در خیابان مولوی اصفهان
کد خبر: 1055760
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QeO
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
مدیر آبفای منطقه چهار اصفهان :
محمد جمشیدیان گفت: در تابستان امسال به دلیل کاهش فشار آب در شبکه توزیع، برخی از ساکنان شرق خیابان مولوی با قطعی و کاهش شدید فشار آب مواجه شدند.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین اصفهان، مدیر آبفای منطقه چهار اصفهان با بیان این که خیابان مولوی مرتغع تر از بقیه نقاط در منطقه چهار است، تصریح کرد: در چند سال اخیر به دلیل موقعیت توپوگرافی خیابان مولوی، ساکنان این منطقه در زمان اوج مصرف، مشکل کمبود آب را تجربه می کردند، به همین دلیل اصلاح شبکه آبرسانی بخشی از خیابان مولوی در دستور کار قرار گرفت.

وی به چگونگی رفع مشکل قطعی آب در این خیابان اشاره کرد و اظهار داشت: با اجرای عملیات اتصال خطوط فرعی به خطوط اصلی، مشکل قطعی آب در ساعات غیر اوج مصرف در شرق خیابان مولوی رفع شد.

جمشیدیان با بیان این که افزایش قابل توجه دما و شرایط تشدید خشکسالی  منجر به کاهش فشار شبکه توزیع در اصفهان شد افزود: امسال با بازسازی برخی از نقاط فرسوده شبکه توزیع آب در منطقه چهار به ویژه خیابان مولوی، می توان امیداوار به تامین پایدار آب در ساعات غیر پیک بود.

وی افزود: عملیات اتصال خط آبرسانی با قطر 200 میلیمتر خیابان مولوی به شبکه توزیع آب کوچه 35 ویس با قطر 100 میلیمتر بامداد سه شنبه 22 خرداد ماه جاری، توسط امورآبفای منطقه چهار اصفهان انجام شد.

گفتنی است هاشم امینی ، مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان طی بازدید میدانی از روند آبرسانی با تانکر و اجرای عملیات اصلاح شبکه خیابان مولوی از کارکنان آبفای منطقه چهار تقدیر و تشکر کرد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار