استقبال شهروندان و غرفه داران از طرح دوشنبه‌های خدمت رسانی و بهداشت
کد خبر: 1055333
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QXV
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹
رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج گفت: مهم ترین هدف در اجرای طرح دوشنبه‌های خدمت رسانی و بهداشت، رفع نیازها و خواسته‌های شهروندان و ارائه خدمات مطلوب به آنها است.

احمد خیری اظهار کرد: طرح دوشنبه‌های خدمت رسانی و بهداشت با استقبال خوب شهروندان و غرفه داران مواجه شده است.

وی با بیان اینکه این طرح با هدف تحقق شعارهای سازمان و حوزه مدیریت شهری در حال اجراست، خاطرنشان کرد: این طرح به همت عوامل اجرایی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج و همکاری معاونت خدمات شهر مناطق شهرداری کرج و با حضور مسئولین واحدها و ناظرین بازار روزهای شهرداری کرج در حال اجرا است.

خیری افزود: مهم ترین هدف در اجرای طرح دوشنبه‌های خدمت رسانی و بهداشت، رفع نیازها و خواسته‌های شهروندان و ارائه خدمات مطلوب به آنها است.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در ادامه تاکید کرد: مجریان این طرح نسبت به پاکسازی محیط‌های داخلی و پیرامون بازار روزها، پاکسازی زباله‌ها، ترمیم تجهیزات و رسیدگی به زیبایی و انضباط بصری اقدام می کنند.

وی گفت: دوشنبه‌های خدمت رسانی و بهداشت از جمله برنامه‌های ثابت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج است که هر هفته در کلیه بازار روزهای سطح شهر کرج با تمام توان اجرا و مورد نظارت قرار می گیرد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار