شکنجه متهم برای تسویه حساب
کد خبر: 1055136
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QUK
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰

مردی که برای انتقام از دوست بدهکارش با همدستی دوستان خود، وی را ربوده و پس از شکنجه در یکی از پارک‌های شرق تهران رها کرده‌بود بازداشت شد.
به گزارش جوان، سرهنگ علی محمدی، رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ توضیح داد: ۱۱‌بهمن‌سال گذشته مردی وارد پایگاه ششم پلیس امنیت شد و گفت که یکی از دوستانش که با وی اختلاف حساب داشته او را به شدت مجروح کرده و تهدید به اسیدپاشی هم کرده است. بعد از مطرح شدن شکایت مأموران پلیس برای بازداشت متهم وارد عمل شدند، اما مشخص شد که وی از خانه‌اش گریخته است. در حالی که بررسی‌ها در جریان بود شاکی چند روز قبل به اداره پلیس رفت و گفت که مخفیگاه دوست فراری‌اش را در یکی از روستا‌های شهرستان ملارد در غرب استان تهران پیدا کرده است. با اطلاعاتی که شاکی در اختیار پلیس گذاشت مأموران برای بازداشت متهم خود را به روستای مورد نظر رساندند، اما مشخص شد که شاکی همراه دوستانش قبل از حضور پلیس، متهم را ربوده و او را با ضربات چاقو از نواحی مختلف بدن هدف قرار داده و در یکی از پارک‌های محله والفجر در منطقه‌۱۵ تهران رها کرده و گریخته‌اند.
همزمان با حضور پلیس در محل مشخص شد که مرد مجروح با کمک امدادگران اورژانس به یکی از بیمارستان‌های شهر منتقل شده و تحت درمان قرار گرفته است. در شاخه دیگری از بررسی‌ها برای بازداشت ضاربان به جریان افتاد و مأموران پلیس صبح روز پنج‌شنبه ۱۷‌تیرماه شاکی و همدستانش را بازداشت کردند. آن‌ها در بازجویی‌ها به ضرب و جرح متهم اعتراف کرده و گفتند که برای انتقام از وی دست به این کار زده‌اند. تحقیقات بیشتر در این باره جریان دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار