سایت انگلیسی شبکه المیادین راه‌اندازی شد
کد خبر: 1054005
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QC5
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
شبکه خبری المیادین لبنان در نهمین سالروز تأسیس و همزمان با اقدام اخیر آمریکا علیه برخی وب‌سایت‌های خبری محور مقاومت، سایت انگلیسی‌زبان خود را راه‌اندازی کرد.

سرویس بین الملل جوان آنلاین: شبکه المیادین در گزارشی با عنوان «المیادین به زبان انگلیسی… برای شکستن انحصار»، اعلام کرد که این شبکه با جشن گرفتن نُهمین سالروز تأسیسش، وب‌سایت انگلیسی خود را نیز راه‌اندازی کرد.

غسان بن جدو مدیر شبکه در یادداشتی در این خصوص نوشت: در راه‌اندازی سایت انگلیسی تأخیر کردیم. به این اذعان می‌کنیم، اما به صراحت می‌گویم که این تأخیر عامدانه بود. زیرا این امر، اولویت تحریریه و سیاست حرفه‌ای و مالی المیادین نبود. ما ابتدا دنبال تحکیم کردن منظومه رسانه‌ای خود بودیم بی‌آنکه بار خودمان را سنگین و انرژی‌مان را پراکنده کنیم.

به گفته غسان بن جدو، هدف اول و اساسی شبکه، افکار عمومی جهان عرب بوده و المیادین فراموش نمی‌کند که در چه شرایطی شبکه شروع به کار کرد زمانیکه منطقه در بطن کشمکش‌های عربی، منطقه‌ای و بین‌المللی خونین و ویرانگر بود و یکی از این کشمکش‌ها ده سال جنگ و آتش [علیه سوریه]و دیگری نبرد رسانه‌های گمراه‌کننده بود و المیادین هنوز در قلب نبرد افکار عمومی است.

بن جدو نوشت: زمانی‌که المیادین نت به اسپانیولی را راه‌اندازی کردیم، تصمیمی راهبردی و آگانه بود… در راه‌اندازی وب‌سایت ترتیب خوب و بهتر نبود بلکه ترتیب زمانی در برنامه بود. مولود سوم المیادین، المیادین انگلیسی است که آغازگر مرحله‌ای جدید در گفتمان، ارائه محتوی و سخن از پیشگامان‌مان به زبان انگلیسی است. حرف‌هایی هست که در زمانش می‌زنیم.

مدیر المیادین در پایان تأکید کرد که المیادین انگلیسی هر چند گامی کوچک و آرام است، اما گامی راسخ و ثابت و ریشه‌دار است و تمرکز خود را بر نسل‌های جدید خواهد گذاشت.

شبکه خبری المیادین با شعار «واقعیت آن‌طور که هست» یازدهم ژوئن سال ۲۰۱۲ تأسیس شد و در بیروت، تهران، قاهره، تونس، چین، آنکارا، آمریکا، فلسطین اشغالی و چند شهر دیگر دفتر دارد.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار