از صدای آمریکا به ایران اینترنشنال؛ دکتر عطاری همه جا هست!
کد خبر: 1052786
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PsQ
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
متخصصان پزشکی یا کلاهبرداران سیاسی اقتصادی؛
دکتر عطاری یا همان محمد کاظم عطاری این روز‌ها در ایران اینترنشنال مرتبا از بی اعتباری واکسن‌های ایرانی کرونا به این دلیل سخن می‌گوید که هیچ مدرک و گزارش علمی از آن‌ها منتشر نشده است

به گزارش جوان‌ آنلاین به نقل از واکسن آ‌نلاین، داستان تولید واکسن ایرانی در این روزها شاهد ظهور و بروز شخصیت های جالبی است. چهره هایی که به ناگاه به عنوان متخصصان پزشکی از سوی رسانه هایی که فارسی حرف می زنند اما از سوی غیرفارسی زبانان اداره می شوند مطرح می گردند و به صورت مستمر به تمسخر دستاوردهای پژوهشگران و متخصصان وطنی می پردازند. هنوز فراموش نمی کنیم بازیگران دیروز این رسانه ها در داستان موشک ایرانی را که تنها زمانی زبان به کام گرفتند که غرش سهمناک موشک های نقطه زن ایرانی را درون پایگاه های کارفرمایان خود شنیدند.


بعد از نام مهرنوش جعفری این بار به نام دیگری می رسیم: دکتر عطاری! دکتر عطاری یا همان محمد کاظم عطاری این روزها در ایران اینترنشنال مرتبا از بی اعتباری واکسن های ایرانی کرونا به این دلیل سخن می گوید که هیچ مدرک و گزارش علمی از آن ها منتشر نشده است اما از این سخن نمی گوید که خود او مدرک پزشکی اش را از کدام دانشگاه معتبر گرفته است؟ او که یک دهه قبل به اتهام کلاه برداری از کشور فراری و با پناهندگی سیاسی مدتی ساکن ترکیه و سپس آمریکا شده است این روزها خود را به عنوان پزشگ و پژوهشگر پزشکی اجتماعی معرفی می کند؛ پژوهشگری که به ادعای همین رسانه ها در دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا هم مشغول به کار است. با این وجود وقتی به جستجوی یک اثر علمی قابل توجه از این دکتر ایران اینترنشنال و محل فعالیت وی در دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا می گردیم چیزی نمی یابیم!

آن چه اما از دکتر عطاری به وفور یافت می شود انواع و اقسام اظهار نظرها در موضوعات سیاسی و مورد عنایت رسانه های ضدایرانی است؛ از اثرات مخرب امواج ماهواره ای در ایران بگیر تا سرطان خون در کودکان ایرانی و کاهش قدرت باروری مردان ایرانی و اینک واکسن کرونای ایرانی!

مرور سریع اقدامات وی در دو دهه گذشته بیش از آن که نمایشگر فعالیت به عنوان یک پزشک ایرانی باشد حاکی از یک کنشگر فعال سیاسی اپوزسیون دست چندم حقوق بگیر است. شخصی که هیچ گاه از سوی محافل پژشکی داخلی و خارجی جدی گرفته نشده و تنها در موسسات خودساخته تک نفره مشغول به ایراد سخنرانی بوده است. او مدتی است کمتر در صدای آمریکا دیده می شود و ظاهرا دستمزدهای ایران اینترنشنال سعودی برای او جذاب تر است!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار