آقامیرزایی پس از صعود به المپیک: مشکلی با برگزاری انتخابی نداشتم/ هدفم در توکیو فینال A است
کد خبر: 1052200
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Piy
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
قایقران المپیکی ایران گفت: مشکلی با برگزاری تست انتخابی المپیک نداشتم و گفتم هر کسی مدعی است بیاید رقابت کنیم.
 علی آقا میرزایی پس از اینکه به عنوان قایقران اعزامی به بازی‌های المپیک در کایاک ۱۰۰۰ متر انتخاب شد، بیان کرد: بعد از مسابقات کسب سهمیه المپیک، برنامه‌ریزی برای حضور پرقدرت در المپیک توکیو انجام دادم. تمرینات ما در چهار هفته پرفشار برگزار شد به همین دلیل فدراسیون هم تصمیم گرفت هر کسی مدعی است با من رقابت کند. البته من هم مشکلی نداشتم و گفتم هر کسی مدعی است بیاید و امیدارم هر کسی حق او است به المپیک برود. از آنجایی که خودم سهمیه را گرفته بودم هدفم این بود که در المپیک هم حضور داشته باشم و به کسی باج ندهم. نتیجه از نظر اختلاف زمانی مشخص بود. خدا را شکر می‌کنم با اینکه بدنم خیلی تحت فشار بود توانستم در این تست دوام بیاورم.

آقامیرزایی در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند تدارک دیده شده کافی است تا به هدف خود در المپیک برسد، گفت: آقای سهرابیان تلاش می‌کند بهترین شرایط را در اردو فراهم کند. انتظار بیش از حد هم نمی‌توانیم داشته باشیم. صحبت‌هایی با کشور‌های دیگر مانند چین و مجارستان شده بود که بتوانیم اردو داشته باشیم، اما انگار موافقت نکرده‌اند. تصمیماتی که سرمربی و مسئولان فدراسیون دارند این بود که احتمال دارد اردوی برون مرزی داشته باشیم، اما اینکه کجا باشد نمی‌دانم. کشور آذربایجان مطرح شد، اما هنوز مشخص نیست. من تمریناتم را باقدرت ادامه می‌دهم. با اینکه تهران هوا گرم است، اما سعی می‌کنم بهترین عملکردم را در هر روز تمرینی داشته باشم و چیزی کم نگذارم تا در المپیک نماینده شایسته‌ای برای ایران باشم.

او در مورد هدفگذاری خود در المپیک تصریح کرد: حضور در فینال A المپیک که تاکنون سابقه نداشته است. امیدوارم در المپیک نتیجه خوبی بگیرم.

ملی‌پوش کایاک ایران در پاسخ به پرسش دیگر مبنی بر اینکه فکر نمی‌کند این هدف باعث می‌شود توقعات از او بالاتر برود، تاکید کرد: من آدمی نیستم که بخواهم به این چیز‌ها نگاه کنم و بیشتر از خودم توقع دارم تا دیگران. هر وقت انتظاراتی که از خودم دارم را برآورده کردم می‌توانم از دیگران انتظار داشته باشم. دیدگاه خودم مهم است که خودم راضی باشم.

آقامیرزایی در مورد وضعیت تجهیزات برای حضور در المپیک نیز گفت: اگرچه مدل قایق‌ها قدیمی شده، اما ما سالیان سال است که با این قایق‌ها تمرین می‌کنیم. شرایط به گونه‌ای است که اگر فدراسیون بخواهد قایق وارد کند مانند روئینگ قایق‌ها در گمرک می‌ماند. متاسفانه ما هنوز این مشکلات را با گمرک داریم و نمی‌توان گفت چرا هر سال قایق‌های ما به روز نمی‌شود. با این شرایط می‌سازیم و جلو می‌رویم. نمی‌توان در این ۴۰ روز انتظارات بی جایی داشت، اما رئیس فدراسیون تلاش می‌کند آرامش ورزشکاران از لحاظ اسکان و تغذیه حفظ شود و مشکلی نداشته باشند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار