افزایش 150 درصدی بیمه تاکسیرانان در سال 1400
کد خبر: 1052154
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PiE
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبرداد
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد، از افزایش 150 درصدی سقف تعهدات بیمه تکمیل درمان تاکسیرانان و خانواده محترم آنها برای سال جاری خبر داد.

احمد محبی  در این خصوص گفت: طبق پیگیری های انجام شده حداکثر تعهدات بیمه گر برای اعمال جراحی محدود و انواع خدمات آنژیوگرافی، جراحی ستون فقرات، پیوند قرنیه چشم، شیمی درمانی و ... از 60 میلیون ریال در سال گذشته به 150 میلیون ریال در سال جاری افزایش یافته است.

وی افزود: همچنین پوشش این تعهدات در مورد هزینه های بیمارستانی تاکسیرانان و خانواده آنها برای 6 عمل اصلی شامل جراحی های قلب، مغز و اعصاب، پیوند کلیه، پیوند کبد ریه و دیگر تعهدات نیز 50 درصد افزایش داشته است.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با بیان اینکه سهم بیمه تکمیل درمان تاکسیرانان حدود 9 میلیون و دویست هزار ریال است، اظهارکرد: از این مبلغ حدود 7 میلیون و سیصد و سی هزار ریال آن توسط سازمان تاکسیرانی پرداخت و الباقی آن به عهده تاکسیران است.

محبی تصریح کرد: همچنین این حق بیمه برای هر فرد از خانواده آنها مبلغ 9 میلیون ریال است که مبلغ 1 میلیون ریال آن نقد و الباقی در 5 قسط از طرف بیمه گذار وصول می شود.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با تاکید به اینکه این خدمات شامل دارندگان پروانه تاکسیرانی فعال معتبر می شود، ادامه داد: اصل و تصویر شناسنامه، کارت ملی، دفترچه بیمه و پروانه معتبر تاکسیرانی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام است و محل و زمان این ثبت نام نیز بزودی اعلام خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی