جبهه سرگردان اصلاحات
کد خبر: 1051947
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Pet
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۵

کانال باشگاه روزنامه‌نگاران ایران که کانالی در حوزه روزنامه نگاری و اصلاح طلب است، در مطلبی، صفحه اول دو روزنامه سازندگی و اعتماد را که هر دو اصلاح‌طلب هستند، با هم مقایسه کرده است. صفحه یک سازندگی به تیم همفکر عبدالناصر همتی پرداخته، ولی روزنامه اعتماد لیست ۲۱ نفره اصلاح‌طلبان برای انتخابات شورا‌ها را عکس اول خود کرده است. این کانال تلگرامی نوشته: «این دو روزنامه، تفریق در جبهه اصلاحات را به خوبی به تصویر کشیده‌اند. روزنامه سازندگی، تمام قد در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری حاضر شده است و روزنامه اعتماد تاکنون نسبت به آن بی تفاوت نشان داده است.
از آن سو روزنامه اعتماد در تلاش است در عین بی‌تفاوتی به انتخابات ریاست جمهوری، در انتخابات شورای شهر شرکت کند! و حتی لیست عجیب و غریب شورای شهر را منتشر کرده است. این درحالی است که روزنامه سازندگی خود را به این لیست و انتخابات شورای شهر بی‌تفاوت نشان داده است.
پیشاپیش معلوم است که چه رخ می‌دهد. این انشقاق در اصلاح‌طلبی است. جبهه اصلاحات بدون ارائه دلیل روشن و متقن، حاضر است در انتخابات شورای شهر با یک لیست بسیار ضعیف شرکت کند، اما حاضر نیست در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند و از نامزدی که احتمال رأی او از تک تک آن افراد بیشتر است حمایت کند.»

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار