برخی منتظر شکست تیم ملی والیبال هستند/ ادامه نسل طلایی با جوانان
کد خبر: 1051820
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Pcq
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
ملی پوش اسبق والیبال با تاکید بر اینکه برخی منتظر شکست تیم ملی هستند گفت: بازیکنان بدون چشم داشت برای خوشحالی مردم تلاش می‌کنند و باید از آن‌ها حمایت کرد.
شهرام محمودی درباره نتایج تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌ها، گفت: شرایط تیم ملی خوب است. شاهد بازی‌های خوبی از بازیکنان هستیم. بازیکنان جوانی به بدنه تیم ملی تزریق شدند و عملکرد باکیفیتی از خودشان به نمایش گذاشتند. امیدواری زیادی به این تیم و بازیکنان وجود دارد که راه نسل گذشته را ادامه دهند و قطار موفقیت تیم ملی به مسیرش ادامه دهد.

جوانان خوبی در پست پشت خط زن هستند
ملی پوش اسبق تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که بازیکنان جوان در پست پشت خط زن (پست تخصصی شهرام محمودی) نمایش قابل توجهی داشتند؟ گفت: بازیکنان جوان خوبی در این پست حضور دارند و در کنار امیر غفور به تیم ملی کمک می‌کنند. صابر کاظمی، بردیا سعادت، امین اسماعیل نژاد، پوریا یلی جوانان خوبی در این پست هستند. شاید برخی از آن‌ها در حال حاضر در کنار تیم ملی نباشند، اما در آینده بسیار می‌توانند تأثیرگذار باشند.

وی تأکید کرد: هرچه بیشتر به بازیکنان جوان میدان داده شود، با تجربه‌تر و پخته‌تر می‌شوند. در چند سال گذشته در پست پشت خط زن مشکلاتی وجود دارد، اما حضور این بازیکنان بسیار امیدوار کننده است.

برخی منتظر شکست تیم ملی والیبال هستند
محمودی در باره انتقادات و حمله‌ای که به تیم ملی و میلاد عبادی پور پس از شکست مقابل آلمان وارد شد، اظهار داشت: متأسفانه برخی نشسته‌اند و منتظر شکست تیم ملی والیبال ایران هستند. این عده معلوم الحال هستند. ابتدا با خودشان مشکل دارند و سپس با بقیه دچار چالش می‌شوند.

عبادی پور بار‌ها به تیم ملی کمک کرده است
ملی پوش اسبق تیم ملی والیبال تصریح کرد: کسی نیست که به بازیکنان خسته نباشید بگوید. ملی پوشان بدون چشم داشت برای والیبال و کشورمان زحمت می‌کشند تا برای دقایقی خنده را به لبان مردم آوردند و این کار بزرگی است. اما برخی از روی قصد و غرض در حال تخریب تیم ملی هستند. عبادی پور یکی از بهترین بازیکن والیبال ایران است و ثابت شده است و نیازی نیست راجع به مسائل فنی او صحبت کنیم. عبادی پور بار‌ها به تیم ملی کمک کرده است. در حال حاضر همه باید به تیم ملی کمک کنند تا در مسیر تغییر نسلی که حضور داریم، به خوبی پیش برویم.

برخی منتظر شکست تیم ملی والیبال هستند/ ادامه نسل طلایی با جوانان

الکنو سرمایه گذاری خوبی انجام داده است
محمودی در مورد سرمربی تیم ملی والیبال گفت: با الکنو کار نکردم، اما دورادور او را می‌شناسم و کارنامه اش نشان دهنده عملکرد اوست. او قهرمان المپیک است و قهرمانی‌های زیادی را در رده‌های ملی و باشگاهی به دست آورده است. بسیار خوب به بازیکنان جوان میدان می‌دهد. سرمایه گذاری خوبی انجام داده و نسل والیبال ایران آرام آرام آماده حضور در المپیک می‌شود.

هنوز تصمیمی برای حضور در لیگ برتر نگرفته‌ام
وی درباره وضعیت خودش و اینکه آیا امسال در مسابقات لیگ حضور دارد یا خیر؟ اظهار داشت: پس از جراحی بر روی کمرم، کار‌های درمانی ام را انجام می‌دهم. تمرینات بدن سازی ام را پیگیری می‌کنم. هنوز تصمیمی برای حضور در مسابقات لیگ و والیبال نگرفته‌ام.

حمایت از تیم ملی
ملی پوش اسبق تیم ملی والیبال در پایان خاطرنشان کرد: سال سخت و روز‌های سختی برای بازیکنان تیم ملی است و شرایط دشواری را در طی ۴۰ روز حضور در مسابقات لیگ ملت‌ها پشت سر می‌گذارند. دوری از خانواده و زندگی در هتل سخت است، امیدوارم همه کمک کنند و برای تیم ملی انرژی مثبت بفرستند تا بازیکنان با آمادگی بهتری برای المپیک تلاش کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار