تعامل رابطان خانه کارگر و آبفای اصفهان با محوریت مدیریت مصرف آب
کد خبر: 1050370
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PFS
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
رئیس اداره آموزش همگانی آبفای استان اصفهان:
در نشست رئیس اداره آموزش همگانی آبفای استان اصفهان با رابطان خانه کارگر، بر همکاری و تعامل این تشکل مردمی با آبفای اصفهان در خصوص مصرف بهینه آب تاکید شد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،محسن شفیعا در جلسه ای که با حضور 60 نفر از رابطان و تشکل های خانه کارگر برگزار شد،گفت: انتظار           می رود تشکل های خانه کارگر در انعکاس و انتشار محتوا های آموزشی با محوریت مدیریت مصرف آب در فضای مجازی  با آبفای استان اصفهان همکاری کنند.

وی رابطان خانه کارگر را حامیان یا سفیران آب در ادارات نامید و اظهار داشت: حضور رابطان خانه کارگر در ادارات می تواند نقش موثری در فرهنگ سازی مصرف درست آب در میان کارکنان دستگاه های اجرایی ایفا نمایند.

در ادمه این نشست رئیس امور اعضای خانه کارگر اصفهان گفت: خانه کارگر استان اصفهان از لحاظ تعداد اعضا و ارائه خدمات آموزشی در کشور رتبه اول را داراست.

محمود امانی پور افزود: با توجه به محدودیت منابع آبی در کشور و استان یکی از مهمترین برنامه های آموزشی که امسال خانه کارگر در اصفهان برای اعضا در نظر گرفته آموزش مصرف بهینه آب است.

وی اظهار داشت:  خانه کارگر استان اصفهان در زمینه فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در جامعه نهایت همکاری را با آبفای استان اصفهان در دستور کار قرار می دهد.

اضافه می شود در پایان این نشست به پنج نفر از رابطان حاضر در جلسه، لوازم کاهنده مصرف اهدا شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار