دستگیر‌ی تبعه چینی به ا تها م ا نتشا ر تصا و یر خصوصی دختر ا ن ا یر انی
کد خبر: 1050358
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PFG
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰

تبعه چینی که تصاویر خصوصی دختران ایرانی را در فضای مجازی منتشر کرده بود در عوارضی کاشان به دام افتاد.
به گزارش جوان، چندی قبل کلیپ‌های در فضای مجازی دست به دست می‌شد که حکایت از آن داشت تبعه چینی مدعی است با تعدادی دختر نوجوان و جوان ایرانی ارتباط نامتعارف داشته است.
درحالی که کلیپ‌های منتشر شده در یوتیوب نزدیک به عدد‌۵۰ رسیده‌بود با واکنش‌های زیادی از سوی کاربران ایرانی مواجه شد. همچنین تعدادی از دختران با دیدن فیلم‌های خود در یوتیوب با گذاشتن کامنت‌هایی به زبان انگلیسی و فارسی از تبعه چینی خواسته‌بودند که کلیپ را از صفحه شخصی خود حذف کند و بعضی‌ها هم نوشته بودند که قرار نبود این فیلم‌ها پخش شود. در چنین شرایطی که هر روز دامنه اعتراض‌ها درباره پخش کلیپ‌ها بیشتر می‌شد رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا از تشکیل پرونده‌ای درباره ادعای یکی از اتباع خارجی و بررسی صحت و سقم آن توسط پلیس خبر داد.
سرهنگ سیداحمد خسروی اعلام کرد: تصاویری در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه یکی از اتباع بیگانه مدعی شده است با کاربران ایرانی ارتباط نامتعارف دارد و به همین دلیل پرونده‌ای با همین عنوان به صورت مشترک در ۲ پلیس تخصصی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای پیگیری و مشخص شدن صحت و سقم این موضوع تشکیل شده است.
در حالی که تحقیقات درباره این پرونده ادامه داشت دادستان عمومی و انقلاب کاشان از دستگیری تبعه چینی عامل انتشار تصاویر از روابط خصوصی با دختران ایرانی در کاشان خبر داد. روح‌الله دهقانی به مهر گفت: انتشار این تصاویر در فضای مجازی، واکنش‌های زیادی را از طرف هموطنان ایرانی در پی داشت.
وی با بیان اینکه در این پرونده شاکیان خصوصی هم اقدام به شکایت کرده بودند، افزود: با توجه به حساسیت موضوع، این پرونده در دستور کار مقامات قضایی و انتظامی قرار گرفت تا اینکه این فرد شامگاه دوشنبه دهم خرداد توسط نیرو‌های انتظامی و اطلاعاتی در عوارضی کاشان دستگیر شد.
وی با اشاره به اینکه متهم ضمن تفهیم اتهام بازداشت شده و با اعمال ماده‌۱۲۱ تحت‌الحفظ به تهران منتقل خواهد شد، گفت: به محض مشخص شدن ابعاد ماجرا مراتب به سرعت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار