سرقت از خواهر با همدستی خواهرزاده و داماد
کد خبر: 1050183
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PCR
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰

دو خواهر که با همدستی دو خواهرزاده و دامادشان به خانه خواهرشان دستبرد زده بودند بازداشت شدند.
به گزارش جوان، چند روز قبل زن جوانی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ تماس گرفت و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. وقتی مأموران کلانتری‌۱۳۶ فرجام در محل حاضر شدند شاکی گفت که در نبود او از خانه‌اش سرقت شده است. او توضیح داد: ساعت هفت صبح امروز از خانه‌ام خارج شدم. ساعت‌۱۶ وقتی به خانه برگشتم متوجه شدم که در نبود من دزد به خانه‌ام زده و مقداری پول و طلا به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان سرقت شده‌است.
بعد از مطرح شدن شکایت پرونده به دستور قاضی برای بررسی بیشتر به پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی فرستاده شد. بررسی‌های میدانی پلیس در این باره نشان داد که در خانه به صورت ناشیانه‌ای تخریب شده است. وقتی همسایه‌ها در این باره تحقیق شدند سرنخ تازه‌ای هم به دست پلیس افتاد. آن‌ها گفتند که روز حادثه چهار زن و یک مرد را دیده‌اند که وارد خانه شاکی شده و نیم ساعت بعد هم آن‌ها را هنگام خروج دیده‌اند.
مأموران پلیس بعد از بررسی دوربین‌های مداربسته به سرنخ تازه‌ای رسیدند که مشخص کرد سارقان از افرادی آشنا هستند. براساس فیلم ضبط شده سارقان چهار زن و یک مرد بودند که با دو خودروی پراید در محل حاضر شده و با همان دو خودرو محل را ترک کرده بودند. آن‌ها بعد از پیاده شدن از خودرو به در خانه شاکی مراجعه می‌کنند. یکی از زن‌ها از در بالا رفته و وارد خانه می‌شود و در را برای بقیه باز می‌کند.
در شاخه دیگری از تحقیقات شاکی وقتی با تصاویر دوربین‌های مداربسته مواجه شد سارقان را شناخت. او گفت که دو نفر از زنان خواهران من هستند. دو زن دیگر هم خواهرزاده‌هایم و مرد جوان هم داماد خواهرم است. با اطلاعاتی که شاکی در اختیار پلیس گذشت همه سارقان بازداشت شدند و به سرقت اعتراف کردند. سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی، رئیس پایگاه‌چهارم پلیس‌آگاهی تهران با بیان اینکه تحقیقات بیشتر در این باره جریان دارد گفت که متهمان با تأمین قرار مناسب آزاد شدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار