مهارت آموزی نیاز اساسی کشور است
کد خبر: 1049929
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P8L
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
استاندار لرستان:
خادمی، با اشاره به اهمیت مهارت آموزی، اظهار داشت: تربیت نیروی انسانی متخصص با فراهم آوردن تجهیزات و منابع میسر می شود.

به گزارش جوان از لرستان، سید موسی خادمی، امروز(9 خرداد) در دیدار با رئیس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دکتر خادمی استاندار لرستان دیدار، اظهار داشت: مهارت آموزی نقش مهمی در رفع دغدغه های حوزه اشتغال دارد.

استاندار لرستان اظهار داشت: جذب منابع برای تجهیز فنی و حرفه ای استان از اقدامات خوبی بود که با پیگیری رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور محقق شد .

وی با اشاره به اینکه تجهیز آموزشگاه های فنی و حرفه ای از ضروریات مهارت آموزی دانش آموزان مقاطع هنرستان است، بیان کرد: امروزه مهارت آموزی به ویژه برای دانش‌آموزان و دانشجویان از نیازهای اساسی کشور است که باید با تأمین منابع و تجهیز کارگاه ها در مراکز آموزشی به خوبی به آن پرداخته شود .

خادمی تصریح کرد: در تمامی سطوح اداری باید به تناسب مدارک تحصیلی، آموزش نیروهای کار نیز ارتقاء یابد تا در زمینه پیشبرد اهداف سازمانی موثرتر واقع شود.

استاندار لرستان افزود: با یک نگاه فرا سازمانی می توان پایه های آموزش نیروی کار را به گونه‌ای بنا نهاد که تا سالها در زمینه تربیت افراد متخصص مشکلی وجود نداشته باشد. 

خادمی تاکید کرد: در لرستان با توجه به شرایط خاص بیکاری نیازمند یک نگاه ویژه در بحث مهارت آموزی و کارآفرینی هستیم زیرا یکی از ریشه های اصلی بیکاری در استان نبود مهارت کافی است .

وی ادامه داد: امیدواریم اقدامات سازمان فنی و حرفه ای کشور در استان به زودی اثرات خود را نمایان کند و در بحث تولید شغل به عنوان یک اهرم کمکی شاهد اثرات آن در جامعه باشیم.

استاندار لرستان با بیان اینکه هر جا که از یک بانو به عنوان مسئول استفاده شده به نحو احسن عملکرد خود را به اجرا گذاشته است، گفت: عملکرد خوب زنان در مسندهای دولتی موجب خواهد شد اعتماد به بانوان برای قبول مسئولیت های مهم در جامعه افزایش یابد و این قشر علاوه بر مسئولیت اجتماعی خود در دیگر صحنه های کشور نیز انجام وظیفه کنند.

گفتنی است، استاندار لرستان در این دیدار با تقدیر از زحمات «محمدرضا آذرخش» مدیر کل اسبق فنی و حرفه‌ای استان، برای« میترا ابراهیمی» مدیر کل فنی و حرفه ای استان لرستان آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار