شکست جوانان برابر تیم قدرتمند روسیه
کد خبر: 1049777
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P5t
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ والیبال
ملی‌پوشان ایران در دومین بازی و در چارچوب مسابقات لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ والیبال امروز در حالی نتیجه را ۳ بر یک به روسیه واگذار کردند که آلکنو ازتیم جوانان خود استفاده کرد.
وحید صابری
به گزارش جوان آنلاین، این بازی که از ساعت ۱۴.۳۰ به وقت ایران برگزار شد آلکنو با اعتماد به جوانان با ترکیب
علی شفیعی، محمد طاهر وادی، میثم صالحی، امیرحسن اسفندیار، صابرکاظمی و مسعود غلامی پا به میدان گذاشت.

ست اول: ایران ۱۷ - ۲۵ روسیه

در ست اول امتیاز اول را روسیه کسب کرد. بازی روان و بدون استرس آن‌ها باعث شد تا زودتر از ایران به وقت فنی برسند . تجربه بازیکنان روسیه در این بازی کار را برای ایران سخت کرد آن‌ها درحمله و دفاع برتر زمین بودند ودومین تایم استراحت فنی هم با نتیجه ۱۶ بر ۱۰ به سود خود تمام کردند. در ادامه روند برتری آن‌ها ادامه داشت؛ امتیاز دو تیم ۲۰ بر ۱۳ به سود تیم ملی روسیه بود. شاگردان ساملوو در ادامه برتری در سرویس و دفاع را نیز در اختیار گرفتند تا در نهایت ست نخست با برتری قاطع با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به پایان رسید.


ست دوم: ایران ۲۵- ۲۰ روسیه
در ست دوم هم آلکنو بازهم علی رغم باخت، جوانان‌ها را به میدان فرستاد. بازی روان ملی پوشان ما باعث شد تا نتیجه را ۶ بر ۳ به سود خود کند. روند برتری شاگردان آلکنو ادامه یافت و نتیجه ۱۸بر ۱۷ به سود ایران همراه شد. درخشش امیرحسین اسفندیار در زدن سرویس و اسپک در این ست به تیم ایران کمک زیادی کرد. در انتهای بازی جوانان والیبال ایران عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند روسیه مدعی را در این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ شکست دهند.


ست سوم: ایران ۲۰ - ۲۵ روسیه
در ابتدای ست سوم دو تیم پایاپای پیش رفته و در امتیاز ۳ برابر شدند، اما در ادامه بازی روس‌ها عملکرد خوبی داشته و توانستند با نتیجه ۱۱ بر ۸ از ایران پیش بیفتند. بازیکنان جوان ایران با درخشش صابر کاظمی موفق شدند دومین تایم استراحت فنی را با نتیجه ۱۶ بر ۱۵ پیروز نزد الکنو روند. در ادامه ملی پوشان جوان ما در حالی که می‌توانستند اختلاف خود را با روسیه به عدد ۲ برسانند، به دلیل کم تجربگی ۱۹ بر ۱۸ عقب افتادند. در نهایت سرویس خوب روسیه و اشتباهات بازیکنان ایران اختلاف روسیه را به ۵ امتیاز رساند تا ست سوم با برتری ۲۵ بر ۲۰ به پایان برسد.


ست چهارم: ایران ۱۷ - ۲۵ روسیه
روس‌ها در ست چهارم موفق شدند با عملکرد خوب در دفاع اختلاف امتیاز را ایجاد کنند و با نتیجه ۶ بر ۴ پیش بیافتند. رفته رفته بازی بازی خود ملی پوشان دو تیم در امتیاز ۷ برابر شدند. اشتباهات بچگانه و بی تجربگی جوانان در ادامه باعث شد تا دومین تایم استراحت فنی با نتیجه ۱۶ بر ۹ به سود شاگردان ساملوو همراه شود. در نهایت ایران با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ این ست را هم واگذار کرد.


فرانسه، بلغارستان، آلمان، استرالیا، ایران، ژاپن، صربستان، اسلوونی، هلند، روسیه، آمریکا، کانادا، ایتالیا، لهستان، آرژانتین و برزیل ۱۶ تیم حاضر در مسابقات هستند. تیم‌های فرانسه، ایران، ایتالیا، آرژانتین، چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان و ژاپن ۱۲ تیم اصلی و ثابت برای هفت سال در گروه مردان لیگ ملت‌های والیبال هستند. تیم ملی چین به دلیل مسائل مالی از حضور در مسابقات انصراف داد تا تیم هلند جایگزین این تیم شود. تیم ملی اسلوونی نیز با قهرمانی در چلنجرکاپ جایگزین تیم ملی پرتغال شد که در سال ۲۰۱۹ از مسابقات سقوط کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار