طی سال ۱۳۹۹صورت گرفت؛ کمک ۱۲۲ میلیارد تومانی مردم استان قزوین به نیازمندان
کد خبر: 1049315
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OyR
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال ۱۳۹۹ مردم نیکوکار استان با مشارکت در طرح های مختلف، بیش از ۱۲۲ میلیارد تومان به نیازمندان و محرومان کمک کردند.

فرزاد فرهادی بیان کرد: خدمت به نیازمندان و محرومان وظیفه فرد یا شخص خاصی نیست از این رو همه باید در این عرصه همگام و همراه هم باشیم.

وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) برای خدمت هرچه بهتر و شایسته تر به نیازمندان طرح های مختلفی را تدارک دیده است تا نسبت به ارتقای زندگی مددجویان گام جدی برداشته شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در این راستا طرح هایی همچون اکرام ایتام, اکرام محسنین, کوثر, احسان و ... تدارک دیده شده است تا کمک های مردمی به فراخور نیّت اهداء کنندگان جمع آوری شده و به دست نیازمندان واجد شرایط برسد.

وی افزود: طی سال ۱۳۹۹ مردم نیکوکار استان با مشارکت در طرح های مختلف،  بیش از ۱۲۲ میلیارد تومان به نیازمندان و محرومان کمک کردند.

فرهادی عنوان کرد: از این میزان کمک بیش از ۲۸ میلیارد تومان زکات, بیش از ۲۸ میلیارد تومان مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین، بیش از هفت میلیارد تومان صدقه و مابقی ارقام در سایر طرح های امداد از قبیل طرح اطعام مهدوی ، اطعام حسینی، شور عاطفه ها، جشن نیکوکاری و ... بوده است.

وی تصریح کرد: از این میزان کمک بیش از ۳۱ میلیار تومان توسط مراکز نیکوکاری جمع آوری شده است که در این مراکز مردم خود اداره آن را بر عهده دارند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: کمک های مردمی در صورت عدم اعلام از سوی اهدا کننده، به صورت عام برای نیازمندان استان هزینه می شود و در سایر مواردی که نیکوکاران محل مصرف کمک های خود را مشخص می کنند، کمک ها براساس نیّت نیکوکاران، در همان محل صرف می شود.

وی یادآورشد: علیرغم مشارکت بالای مردم همچنان با مشکلات بسیاری در زندگی محرومان مواجه هستیم که با استمرار این کمک ها، گام های بلندی در جهت رفع مشکلات اساسی آنها برداشته می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار

گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ، صدیقه ربیعی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی دانشجویان با مفاهیم مهارت و نوآوری و کار آفرینی، ایجاد ارتباط بین دانشجویان و شرکت های دانش بنیان و همچنین پارک های علم و فناوری و صندوق های حمایت از کار آفرینی است. این مسوول اضافه کرد: برگزاری این جشنواره فرصتی فراهم می‌کند تا دانشجویان با ارائه محصولات خود شرایطی را برای بازدید صاحبان منابع و صنایع ایجاد کنند و در نهایت با به وجود آمدن فضای بانشاط و احساس کرامت دادن به دانشجویان سطح فعالیت‌ها در این حوزه افزایش یابد. وی در خصوص محورهای این رویداد نیز اظهار داشت: صنایع دستی مانند چرم، کیف، کفش، زیورآلات، قاب سازی، محصولات چوبی و غیره، تولیدات خوراکی و غذایی، تکنولوژی و مهندسی، دوخت، طراحی پارچه و لباس، صنایع خلاق فرهنگی، محیط زیست و گردشگری از محورهای این جشنواره است. ربیعی با بیان اینکه مجری این جشنوار دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) است، خاطرنشان کرد: در این جشنواره، ارائه تسهیلات کم بهره تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به نفرات برگزیده در نظر گرفته شده است. مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قزوین ضمن اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار تا 23 خرداد ماه خواستار مشارکت حداکثری دانشجویان دختر دانشگاههای استان در این طرح جهت بهره مندی از ظرفیت پیش بینی شده با مراجعه به سایت دانشگاه بین الملل گردید.