سرلشکر صفوی: پیروزی فلسطینیان در جنگ ۱۲ روزه ثمره مکتب مقاومت است
کد خبر: 1049040
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ou0
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تأکید کرد که پیروزی جنگ ۱۲روزه فلسطینیان بر رژیم صهیونیستی غاصب فلسطین ثمره مکتب مقاومت یا مکتب شهید قاسم سلیمانی است و مکتب مقاومت محصول مکتب دفاع مقدس است.

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا تأكيد كرد كه پيروزي جنگ ۱۲روزه فلسطينيان بر رژيم صهيونيستي غاصب فلسطين ثمره مكتب مقاومت يا مكتب شهيد قاسم سليماني است و مكتب مقاومت محصول مكتب دفاع مقدس است.
به گزارش فارس، سرلشكر سيديحيي صفوي دستيار و مشاور عالي فرماندهي معظم كل قوا در نشست علمي واكاوي عمليات بيت‌المقدس و تأثير متقابل ميدان و ديپلماسي كه به همت پژوهشكده دفاع مقدس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس برگزار شد با اشاره به حضور خود در پيروزي خرمشهر، گفت: در پيروزي خرمشهر ۳۰ سال تمام داشتم و مسئوليت بنده جانشين فرمانده كل سپاه در قرارگاه مركزي كربلا بود. وي افزود: پيروزي جنگ 12روزه فلسطينيان بر رژيم صهيونيستي غاصب فلسطين ثمره مكتب مقاومت يا مكتب شهيد قاسم سليماني است و مكتب مقاومت محصول مكتب دفاع مقدس است و اين مكتب به فلسطين رفت و حماس را ايجاد كرد و از سوي ديگر به لبنان رفت و حزب‌الله را شكل داد. سرلشكر صفوي گفت: پس از گذشت ۳۹ سال از پيروزي و فتح خرمشهر مي‌توانيم تا اندازه‌اي اسرار پشت پرده و ناگفته‌هاي جنگ را براي ملت بزرگوارمان، خصوصاً جوانان برومند كشور عزيزمان بگوييم.
مشاور عالي مقام معظم رهبري با اشاره به عوامل قدرت ملي ايران در پيروزي فتح خرمشهر گفت: در پيروزي فتح خرمشهر مجموع عوامل قدرت ملي ايران كارساز بود، عواملي نظير انسجام و وحدت ملي در سطح عالي كشور يعني از نظر سياسي همراهي و هماهنگي قواي سه‌گانه با رهبري حضرت امام(ره) و وحدت و هماهنگي ارتش، سپاه و بسيج و جهاد سازندگي و همچنين عوامل فرهنگي و معنوي و اقتصادي و ثبات سياسي كشور، حضور 70هزار نيروي مردمي در بسيج و جهاد سازندگي و قدرت فرماندهي مشترك سپاه و ارتش در غافلگيري دشمن اين پيروزي بزرگ را شكل دادند.
سرلشكر صفوي با اشاره به روندها، رويدادها و راهبردهاي جمهوري اسلامي ايران در ۴۰سال گذشته و حركت رو به افزايش قدرت ملي ايران افزود: روندها، رويدادها و راهبردهاي ايران طی حدود ۴۰سال گذشته به سمت افزايش قدرت ملي بوده است، پس از ۳۹سال در سطوح راهبردي قدرتمان افزايش يافته و ايران تبديل به قدرت منطقه‌اي شده و امريكایي‌ها و صهيونيست‌ها و حاميان صدام با شكست‌هاي بزرگي روبه‌رو شده‌اند و قدرت آنها رو به افول رفته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار