طرح امنیت انتخابات در شهرستان کرج اجرایی می شود
کد خبر: 1048800
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Oq8
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج خبرداد
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از اتمام و اجرای طرح امنیت انتخابات در این شهرستان خبر داد و گفت: تمامی بسترها برای برگزاری انتخابات پر شور روز بیست و هشتم خردادماه در این شهرستان فراهم شده است و تا به امروز رسانه ها بیش از 500 خبر انتخاباتی را از آخرین اقدامات ستاد انتخابات شهرستان کرج پوشش داده اند.

غفور قاسم پور اظهار داشت: همکاران ما در هیأت های نظارت و اجرایی در انتخابات سعی دارند به نحو احسن وظیفه اجرا و نظارت بر فرایندهای برگزاری انتخابات را به انجام رسانند.

وی افزود: بسترها برای برگزاری انتخابات بیست و هشتم خردادماه در شهرستان کرج فراهم شده است که ازهمگی تشکر و قدردانی می نمایم.

معاون استاندار گفت: کمیته های ستاد انتخابات شهرستان کرج جهت تجهیز شعب اخذ رأی، تعیین نمایندگان فرماندار آماده هستند و زیرساخت های فناوری اطلاعاتی و ارتباطی، امکانات لازم جهت تجمیع و توزیع صندوق های اخذ رأی، فراهم شده است.

قاسم پور ادامه داد: طرح امنیت انتخابات در شهرستان کرج آماده شده و پلن ( نقشه مدیریت ترافیک روز انتخابات در شهرستان کرج ) نیز پیش بینی شده است.

معاون استاندار گفت: پشتیبانی های لازم جهت برگزاری انتخابات 28 خردادماه که همزمان دو انتخابات ملی و استانی است و کار بسیار سنگین و وسیعی در مرکز استان البرز در جریان انجام است و برنامه ریزی های لازم در این رابطه صورت گرفته است.

قاسم پور ادامه داد: اطلاع رسانی از روند اقدامات نیز به لحظه از طریق پورتال رسمی فرمانداری ویژه شهرستان کرج اطلاع رسانی شده و از سوی رسانه ها در فضاهای مجازی و رسانه ای اطلاع رسانی جامع می شود.

فرماندار کرج گفت: سایت ستاد انتخابات شهرستان کرج نیز در روزهای منتهی به خردادماه آماده راه اندازی و شروع بکار رسمی فرایند برگزاری انتخابات خردادماه است.

قاسم پور ادامه داد: بیش از 500 خبر و ویدئو پیرامون موضوع انتخابات توسط کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کرج در فضاهای مختلف رسانه ای منتشر شده و روزانه بازنشر می شود.

معاون استاندار بیان کرد: نتایج رسیدگی به شکایات داوطلبان نیز که در هیأت نظارت استان به فرمانداری ابلاغ شده بود به اطلاع داوطلبان محترم رسید.

وی افزود: در آستانه مرحله تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم؛ این فرایند از 7 خردادماه بمدت 20 روز آغاز می شود و از 20 خردادماه نیز تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا بمدت یک هفته خواهد بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار