وجود بیش از ۱۰۰۰ خودرو و ۴۰ نردبان و بالابر در آتش‌نشانی تهران
کد خبر: 1048613
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004On7
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
مدیر فنی، خودرویی و تجهیزات آتش نشانی تهران از وجود بیش از یک‌هزار خودرو و ۴۰ نردبان و بالابر در آتش‌نشانی تهران خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: مازیار کربلایی اظهار کرد: آتش نشانی تهران بیش از هزار خودرو در اختیار دارد که از جمله خودرو‌های پشتیبانی، استراتژیک، سبک و سنگین، عملیاتی و... هستند.

وی در خصوص تعداد نردبان‌های هیدرولیکی آتش نشانی تهران نیز گفت: اتش نشانی تهران بیش از ۴۰ نردبان و بالابر در آتش نشانی تهران دارد که هر دو خودرو ماموریت‌های شبیه به یکدیگر را انجام می‌دهند.

مدیر فنی، خودرویی و تجهیزات آتش نشانی تهران درباره نیاز آتش نشانی به خودرو و تجهیزات بیشتر، گفت: با توجه به متغیر بودن ایمنی و بافت شهری هر شهر، نمی‌توان نسخه واحدی را برای تعداد خودرو‌های مورد نیاز هر شهر ارائه کرد و شهر‌های دیگر را الگو قرار داد. در حال حاضر آتش نشانی تهران شرایط معقولی دارد، اما اگر بافت شهری تغییر کند یا شاهد افزایش جمعیت، افزایش ترافیک باشیم نیاز به خودرو نیز افزایش پیدا می‌کند.

کربلایی ادامه داد: به عنوان مثال لندن که مساحتی حدود دو برابر تهران دارد تعداد نردبان هایش از نصف تعداد نردبان و بالابر‌های هیدرولیکی شهر تهران نیز کمتر است یا استانبول تعدادی بیشتر از نردبان‌های تهران را در اختیار دارد. شمال، جنوب، شرق، غرب شبیه به یک شهر جداگانه است و با توجه به فضایی که در ساخت و تجهیزات دارد. پس نمی‌توان گفت که باید این تعداد تجهیزات داشته باشیم، اما نداریم، چندین فاکتور است که بر مبنای آن‌ها الگویی برای تجهیزات مورد نیاز وجود دارد.
منبع: ايسنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار