طراحی شهری باید با جداره و محیط و مخاطب هماهنگی داشته باشد
کد خبر: 1048448
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OkS
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۸
شهردار شهر کوشک:
مجید قربانی رنانی گفت: طراحی شهری بر روی جداره های شهری باید با جداره و محیط و مخاطب هماهنگی داشته باشد

به گزارش رویا مردانی خبرنگار جوان انلاین اصفهان، شهردار شهر کوشک ازحضورپذیری و ایجاد سرزندگی در فضای شهری، خبرداد وگفت: فضای شهری مستلزم توجه کافی و صحیح به طراحی دیوارهای شهری است. یکی از عناصری که در طراحی شهری موجب حضورپذیری می شود، جداره های شهری است. طراحی شهری بر روی جداره های شهری که باید با جداره و محیط و مخاطب هماهنگی داشته باشد شامل دیوارنگاری ها و نقاشی های دیواری می شود ومی توانند تاثیر مثبتی بر حضورپذیری و سرزندگی افراد داشته باشند.

مجید قربانی رنانی  اظهار کرد: هر ساله قبل از ایام نوروز برای تمام واحدها و معاونت‌های عمران و ترافیک و سازمان‌های مرتبط در امور اجرایی شهر دستورالعملی ابلاغ می‌شود که رنگ‌آمیزی و زیباسازی شهر بخشی از این دستورالعمل است.

وی با بیان اینکه رنگ‌آمیزی بیش از۱۵ کیلومتر جدول، ۲ هزار پایه تابلو، ۴۰کلیومتر خط کشی خیابان ها و معابراصلی شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفته است، افزود:استفاده از رنگ های شاد ومتعارف در دستور کار پیمانکار قرار گرفته است.

شهردار شهر کوشک خاطرنشان کرد: رنگ‌آمیزی جداول شهر کوشک  همه ساله از اواخر بهمن ماه آغاز و تا ۲۷ اسفندماه سال‌جاری به اتمام می‌رسد.

وی با بیان اینکه اجرای این عملیات که در زیباسازی شهر بسیار تأثیرگذار است با به‌کارگیری نیروهای بومی شهری انجام می‌شود، گفت: رنگ آمیزی دیواره ای شهری هم در دستور کارقرار گرفته است که به سرانجام خواهد رسید.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار