وحدت بخشی، امیدآفرینی و قانون گرایی؛ ضرورتهای رقابت های انتخاباتی
کد خبر: 1047844
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Oai
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
رییس کل دادگستری خراسان رضوی بر تلاش حداکثری مسئولان با هدف حضور پرشور شهروندان در انتخابات پیش رو با محوریت وحدت بخشی، امیدآفرینی، قانون گرایی و اخلاق مداری تأکید کرد.

غلامعلی صادقی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در جمع مسئولان استان با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» گفت: مهمترین مسأله در انتخابات پیش رو مشارکت حداکثری شهروندان گرانقدر در چارچوب اخلاق و قانون است و مسئولان مکلفند از تمام ظرفیت ها در این زمینه استفاده کنند.

وی افزود: کاندیداهای محترم باید مطالب خود را با محوریت وحدت بخشی و امید آفرینی ارائه کنند و از طرح مطالب تنش زا و غیرواقعی و دادن وعده های غیرقابل اجرا خودداری نمایند.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به توطئه های دشمنان علیه ملت بزرگ ایران اسلامی افزود: دشمنان با استفاده از ترفندهای مختلف به دنبال ناامید کردن مردم از حضور در صحنه و مشارکت در امور هستند و این نکته هوشیاری هرچه بیشتر مسئولان و وحدت و همدلی مردم بزرگوار را می طلبد.

صادقی ادامه داد: تاکنون تعداد 39 گزارش از برخی رفتارهایی غیرقانونی به ستاد واصل شده و اقدامات لازم در این زمینه از جمله با ارائه تذکرات قانونی و اخلاقی ارائه شده و در تمام این فرایندها سعی شده تا بدون تشکیل پرونده و از طریق مدیریت قضایی اقدامات لازم به انجام برسد.

رییس دادگستری خراسان رضوی با اشاره به وجود هماهنگی بین دستگاه های مختلف در شرایط کنونی گفت: بحمدالله تمامی اضلاع و دست اندر کاران برگزاری انتخابات کاملاً باهم همراه و هماهنگ هستند تا زمینه های حداکثری مردم در صحنه فراهم شود و بر اساس همین هماهنگی ها و با استفاده از تمام ظرفیت های قانونی، هیچ بن بستی در استان وجود ندارد.

رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی خاطر نشان کرد: با افزایش قابل توجه میزان صندوقهای رأی و تعبیه محل جمع آوری آرا در فضای باز و آموزش عوامل و دست اندر کاران؛ بحمدالله هیچگونه نگرانی در زمینه رعایت پروتکلهای بهداشتی در انتخابات آتی وجود ندارد.

وی خاطر نشان کرد: بحمدالله با تعامل و همراهی تمامی دستگاه های دست اندر کار، همه شرایط برای برگزاری یک انتخابات پرشور و مبتنی بر اخلاق و قانون با مشارکت حداکثری شهروندان گرانقدر فراهم است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی