انتفاضه موشکی جایگزین انتفاضه سنگ شد
کد خبر: 1047787
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OZn
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۸
حمایت کاربران شبکه‌های اجتماعی از مقاومت مردم فلسطین
کاربران از امید، مقاومت و ایستادگی مردم فلسطین تقدیر کردندو پرتاب موشک از سوی گروه‌های مقاومت به سمت شهرک‌های صهیون‌نشین را تعبیر به جایگزینی انتفاضه موشکی به جای انتفاضه سنگ کردند. آن‌ها همچنین از سکوت کشور‌های عربی انتقاد کردند و آن را خیانت به آرمان فلسطین دانستند.

جوان آنلاین: در اوج رقابت‌های انتخاباتی و ثبت‌نام کاندیدا‌های مختلف از جناح‌های گوناگون، کاربران شبکه‌های اجتماعی تحولات فلسطین و ظلم بزرگ صهیونیست‌ها را در بمباران خانه‌های مسلمانان نادیده نگرفته‌اند و با توئیت‌های خود مردم فلسطین را مجازی همراهی می‌کنند. کاربران از امید، مقاومت و ایستادگی مردم فلسطین تقدیر کردند. کاربران پرتاب موشک از سوی گروه‌های مقاومت به سمت شهرک‌های صهیون‌نشین را تعبیر به جایگزینی انتفاضه موشکی به جای انتفاضه سنگ کردند. آن‌ها همچنین از سکوت کشور‌های عربی انتقاد کردند و آن را خیانت به آرمان فلسطین دانستند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش کاربران و حمایت‌های مجازی آن‌ها از فلسطینیان را می‌خوانید.

 
رضا سراج:

رژیم صهیونیستی سعی کرد با جنگ علیه مقاومت فلسطین، اجماع اروپایی و امریکایی را در کنار اجماع عربی ساماندهی کند، ولی مقاومت با رونمایی از سلاح‌های جدید، موازنه وحشت را به نفع خود تغییر داده و موفق به گسترش جبهه مقاومت به داخل سرزمین‌های اشغالی شده است.

امین بابازاده:
 

مقاومت یعنی زندگی میان خاکستر خانه‌ای که توسط دشمن خدا ویران شده است...

امیر عبداللهیان:

اگر صهیونیست‌ها حملات خود علیه غزه را متوقف نکنند، مقاومت فلسطین در فاز جدید، معادله شوک‌آوری را رقم خواهد زد.

حسین نخلی:

آسان‌ترین درس برای دانش‌آموزان اسرائیلی تاریخه، چون اصلاً تاریخی ندارن. جغرافی هم همینطور، چون کشوری ندارن. دینی هم همینطور، دین هم ندارن.

سید عطاءالله مهاجرانی:

بحمدالله مردمان عرب در یمن، سوریه، عراق، لبنان، الجزایر و... در کنار فلسطین هستند. غایبان دولت‌هاى عربى‌اند که با طناب ترامپ توى چاه افتاده‌اند...

جواد حسینی:

داشتم فکر می‌کردم در مورد درخشش این روز‌های محور مقاومت در فلسطین چی توئیت بزنم. دیدم شبکه خبر این زیرنویس رو داره میره: «موشک‌های مقاومت به تل‌آویو رسید» چی بهتر از این؟ الحمدلله علی کل حال!

حمید حمایت:

در کنار بحث داغ انتخابات فراموش نشه که امروز ۱۵ می‌و یوم‌النکبه می‌باشد؛ و روز نکبت روزی است که حتی با گذشت بیش از ۷۰ سال از وقوع آن، از ذهن مردم آزاده جهان و فلسطین لحظه‌ای پاک نشده است.

اسماعیل معنوی:

عمیقاً معتقدم که همه ما باید روز قیامت یک جوابی برای رفتارمان در قبال موضوع فلسطین داشته باشیم، قطعاً از ما سؤال می‌پرسند. هر کس هر کاری که از عهده‌اش بر می‌آید باید انجام دهد، هر کاری...

مرتضایی:

وقتی انتفاضه موشکی جایگزین انتفاضه سنگ شد و هژمونی اسرائیل بیش از پیش شکست، امت اسلامی در سایر کشور‌ها یا حتی اعراب ساکن سرزمین اشغالی از حیث واکنش و یادآوری نسبت به فلسطین خود را بازبینی و بازیابی کردند. تا جایی که حتی در کشوری مانند اردن هم شاهد این همدلی هستیم.

فاطمه آقازاده:

مردم عزیز فلسطین پیروزی با شماست و ایرانیان همیشه با شما و دعاگوی شما هستند. أی‌ها الشعب الفلسطینی، النصر معکم والإیرانیون معکم دائماَ ویدعون لکم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار