ارائه خدمات اختصاصی در حوزه گازرسانی به واحدهای تولیدی صنعتی خراسان رضوی
کد خبر: 1047690
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OYE
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
مدیر بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی از راه‌اندازی میزخدمت اختصاصی برای ارائه مشاوره به صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی و صنعتی درباره نحوه بهره مندی از گازطبیعی خبر داد.

فرشید دشتی با اعلام این مطلب اظهار کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و عمل به شعار امسال با عنوان تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها، ارائه خدمات اختصاصی به واحدهای تولیدی و صنعتی به طور ویژه در دستور کار شرکت گاز قرار دارد.

وی افزود: در همین راستا میزخدمت اختصاصی برای بررسی و مشاوره به صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی و صنعتی در اداره گاز منطقه 2 مشهد واقع در بلوار خیام-خیابان ارشاد 2 راه اندازی شده است.

به گفته دشتی، پاسخگویی به متقاضیان گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی و پیگیری درخواست های آنان تا حصول نتیجه نهایی از وظایف کارشناسان مستقر در این مرکز می باشد.

مدیربهره برداری شرکت گاز استان با بیان این مطلب که خراسان رضوی رتبه اول گازرسانی به واحدهای تولیدی صنعتی کشور را دارد افزود: در سه سال گذشته، تعداد ۱۱۶۸ واحد تولیدی و صنعتی استان از محل اعتبارات ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و مستند به مصوبه شورای اقتصاد با 290 میلیارد تومان هزینه گازرسانی شد.

وی ادامه داد: با گازرسانی انجام شده به این تعداد واحد تولیدی و صنعتی، 66 میلیون و 861 هزار لیتر سوخت مایع در خراسان رضوی صرفه جویی شده که این مهم علاوه بر کاهش هزینه های تولید، رشد اقتصادی استان و کشور و همچنین حفظ و صیانت از محیط زیست را به همراه داشته است.

دشتی گفت: شرکت گاز خراسان رضوی مصمم است تا امسال نیز بیشترین سهم و عملکرد کشور را در زمینه تامین سوخت پاک گاز طبیعی و گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی با استفاده بهینه از ظرفیت قانونی ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید را محقق کند.

مدیر بهره برداری شرکت گاز استان تصریح کرد: صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی در خراسان رضوی می توانند علاوه بر مراجعه به محل میزخدمت، از طریق تماس با تلفن 1894 مرکز خدمات الکترونیک و ارتباطات مردمی شرکت گاز خراسان رضوی نسبت به پیگیری موضوع گازرسانی به واحد تولیدی و صنعتی مجموعه متبوع خود اقدام کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی