همواره دغدغه رفع مشکلات محله حصه را داشته‌ایم
کد خبر: 1047153
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OPZ
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴
شهردار اصفهان در افتتاح "فرهنگسرای استاد شریعت" در محله "حصه" مطرح کرد:
دکترقدرت الله نوروزی گفت: همواره دغدغه رفع مشکلات محله حصه را داشته‌ایم وبا تحقق عدالت فضایی در این منطقه شاهد نشستن لبخند رضایت بر لبان مردم خواهیم بود در سطح شهر نقاطی شبیه حصه فراوان است که در بودجه‌های مصوب شورای شهر راه اعتدال و تعدیل در آنها دیده شده است که امیدواریم این سیاست‌ها در آینده نیز ادامه یابد.

به گزارش رویا مردانی خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، شهردار اصفهان با اشاره به افتتاح "فرهنگسرای استاد شریعت" در محله "حصه" اصفهان، اظهار کرد: این فرهنگسرا در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع و زیربنای بیش از ۱۵۰۰ متر آماده شده تا خدمات لازم در آن به مردم ارائه شود.

وی با بیان اینکه همواره دغدغه رفع مشکلات محله حصه را داشته‌ایم، افزود: با تحقق عدالت فضایی در این منطقه شاهد نشستن لبخند رضایت بر لبان مردم خواهیم بود.

شهردار اصفهان گفت: در دو سال گذشته بر اساس مصوبات شورای شهر و تصمیمات شهرداری شاهد اجرای طرح‌ها و تحولات خوبی در محله حصه بوده‌ایم، اما در این منطقه جای کار بیشتری وجود دارد چنان که شاهد هستیم شرایط به طور کامل مساعد نشده است.

وی افزود: تمامی خیابان‌ها و کوچه‌های حصه آسفالت شده و رینگ چهارم در کنار این محله در حال احداث است؛ همچنین ساخت ورزشگاه و مجموعه فرهنگی در این محله نوید بخش تغییرات قابل توجه در آن است.

نوروزی ادامه داد: اگر حرکتی که امروز در منطقه حصه آغاز شده تا چند سال آینده ادامه یابد به طور حتم شاهد تحولات خوبی در این منطقه خواهیم بود و به مرور زمان شرایط آن با سایر نقاط شهر یکسان خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم این منطقه با سایر نقاط شهر یکسان هستند، گفت: در این دوره مدیریت شهری وظیفه خود را نسبت به مردم این منطقه و همچنین در تمام نقاط کمتر برخوردار شهر سنگین‌تر دانستیم و در این راستا گام‌های بلند و مؤثری برداشتیم.

شهردار اصفهان افزود: محله حصه و زینبیه اکنون با چهار سال پیش قابل مقایسه نیست، البته اجرای چنین طرح‌هایی ریل گذاری است برای حرکتی بزرگ‌تر تا جایی که همه مردم ساکن در این منطقه احساس بی نیازی از نیازهای اولیه‌ای چون آسایش و آرامش کنند.

وی با بیان اینکه مردم حصه باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرند، تصریح کرد: در سطح شهر نقاطی شبیه حصه فراوان است که در بودجه‌های مصوب شورای شهر راه اعتدال و تعدیل در آنها دیده شده است که امیدواریم این سیاست‌ها در آینده نیز ادامه یابد.

نوروزی با اشاره به میدان شش‌راه اصفهان افزود: امروز میدان شش‌راه در چند متری آزادراه قرار گرفته و بخشی از آن آزاد شده و فشارهای گذشته بر آن نیست.

وی تصریح کرد: بخشی از اراضی محدوده میدان شش راه در مالکیت اوقاف قرار دارد که در این راستا مذاکراتی با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان داشته‌ایم تا با اتفاق نظر این محدوده را از بلا تکلیفی خارج کنیم.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار