كنفرانس سالانه فيزيك ايران به ميزباني دانشگاه صنعتي اصفهان برگزار مي شود
کد خبر: 1046348
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OCa
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
دبیر اجرایی كنفرانس سالانه فيزيك:
دکتر آذر تفریحی گفت: هدف از برگزاری كنفرانس سالانه فيزيك ايران، ایجاد فضای مناسب جهت ارائه دستاوردهای پژوهشی فیزیک‌دانان کشور در یک سال اخیر و آشنایی با مباحث روز دنیا در زمینه‌های مختلف علم فیزیک است.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، دبیر اجرایی این رویداد ملی افزود: در این کنفرانس، سخنرانی‌های عمومی و تخصصی در حوزه های مختلف از جمله   فيزيک‌ ذرات‌ بنيادی‌ و ميدان ها،  فيزيک‌ هسته‌ای،‌ فيزيک‌ اتمی‌ و مولكولی‌،‌الکترومغناطيس، اپتيک، آکوستيک، انتقال گرما، مکانيک‌کلاسيک و ديناميک‌ شاره‌ها، فيزيک گازها، پلاسماها و‌تخليه‌‌های الكتريكی، ماده‌ چگال‌، فيزيک‌ ميان‌رشته‌ای و حوزه‌هايی‌ از‌ علم‌ و فنّاوری‌ که با آن مرتبط‌اند و همچنین نجوم‌ و اخترفيزيک ارائه می‌شود.

استادیار دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان، تأکید کرد: محققان و پژوهشگران كشور، مي توانند تا 15 اردیبهشتماه مقالات خود را از طریق سامانه انجمن فیزیک ایران ارسال نمايند. همچنین، مجموعه‌ای از دستاوردهای پژوهشی  در این کنفرانس به صورت پوستر ارائه خواهد شد.

بنابراعلام دبیرخانه این رویداد علمی، ثبت نام دركنفرانس سالانه فيزيك ايران جهت بهره مندي از سمينارها و سخنراني هاي جانبي، تا 31 تيرماه با مراجعه به وبگاه اين كنفرانس به نشانی https://www.psi.ir/farsi.asp?page=physics1400 امكان پذير است.

شایان ذکر است؛انجمن فيزيك ايران با همكاري دانشكده فيزيك دانشگاه صنعتي اصفهان كنفرانس سالانه فيزيك ايران را، از 1 تا 4 شهريورماه به صورت برخط برگزار مي‌كند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار