بهره مندی بیش از ۱۵۰۰ واحد صنعتی از نعمت گاز در استان
کد خبر: 1046120
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004O8u
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل:
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: خوشبختانه با اقدام‌های حمایتی دولت از بحث گازرسانی به صنایع تاکنون یک هزار و 508 واحد صنعتی عمده و جزء از نعمت گاز بهره مند شده اند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، سردار اسماعیلی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باید بکوشیم تلاش‌های خود را در راستای پشتیبانی از تولید داخلی و ترغیب تولید کنندگان به استفاده از گاز طبیعی به جای سوختهای فسیلی دوچندان کنیم.

وی تصریح کرد: استان اردبیل به لحاظ وجود شهرکهای صنعتی و صنایع تبدیلی گسترده در جایگزینی گاز طبیعی با سوختهای فسیلی عملکرد مناسبی داشته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل افزود: خوشبختانه با اقدام‌های حمایتی دولت از بحث گازرسانی به صنایع تاکنون یک هزار و 508 واحد صنعتی عمده و جزء از نعمت گاز بهره مند شده اند و امیدواریم با اتخاذ تصمیمات مناسب در راستای پشتیبانی از تولید طی سالجاری به اهداف کمی و کیفی خوبی در این زمینه دست یابیم.

اسماعیلی در رابطه با ایجاد زیرساختهای گازرسانی در شهرکهای صنعتی نیز به اقدامات گسترده شرکت در خصوص گازرسانی به محورهای صنعتی اشاره نمود و گفت: طی سال گذشته 64 واحد صنعتی و مصرف کننده عمده به شبکه گاز متصل شدند که با احتساب این تعداد در کل یک هزار و 508 واحد صنعتی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند که از این تعداد 1235 واحد صنعتی به عنوان مصرف کننده جزء و 273 واحد صنعتی نیز به عنوان مصرف کننده عمده می باشند.

وی جایگزینی گاز طبیعی با سوختهای فسیلی را در صنعت حمل و نقل را از مهمترین رویکردهای شرکت گاز استان برشمرد و بیان کرد: در حال حاضر در سطح استان اردبیل تعداد 69 جایگاه CNG وجود دارد که مشغول خدمت رسانی به هموطنان گرامی می باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار