الحاق بیش از ۱۲۰۰ دستگاه انواع تجهیزات خودرویی، موتوری و هوایی به ناجا‌
کد خبر: 1045841
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004O4P
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
معاون آماد و پشتیبانی ناجا از الحاق بیش از ۱۲۰۰ دستگاه انواع تجهیزات خودرویی، موتوری و هوایی به ارزش ریالی ۶۵۰ میلیارد تومان خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار رضا فریبا در آیین الحاق تجهیزات رده‌های ماموریتی ناجا (پلیس پیشگیری، یگان ویژه، راهور، هوا ناجا و یگان پهپاد ناجا) اظهار داشت: امروز شاهد چهارمین مرحله الحاق تجهیزات و امکانات به رده‌های ماموریتی طی ۱۳ ماهه گذشته هستیم؛ در سال ۹۹ سه مرحله الحاق تجهیزات خودرویی، موتوری، شناوری و ... به برخی از پلیس‌های تخصصی صورت گرفت.

سردار فریبا با بیان اینکه امروز بیش از هزار و ۲۰۰ دستگاه انواع خودرو، موتور، تجهیزات هوایی و ... به رده‌های ماموریتی ناجا تزریق می‌شود، گفت: ارزش مادی این تجهیزات الحاقی ۶۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

وی افزود: در مجموع ارزش ریالی ۴ مرحله الحاق تجهیزات به رده‌های ماموریتی ناجا (طی ۱۳ ماه) معادل یک هزار میلیارد تومان می‌باشد و هدف از این الحاق تجهیزات ارتقاء توان تحرک و عملیاتی پلیس‌های تخصصی به منظور خدمت رسانی به موقع به مردم است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به پشتیبانی ستاد کل نیرو‌های مسلح از ماموریت‌های ناجا مطرح کرد: شاهد رویکرد جدی ستاد کل نیرو‌های مسلح در تقویت بنیه دفاعی نیروی انتظامی هستیم و لازم می‌دانیم که از این پشتیبانی‌ها و حسن همکاری‌ها تشکر و قدردانی ویژه‌ای داشته باشیم.

سردار فریبا بر تحقق رویکرد بومی سازی تجهیزات و بهره مندی از دانش و تخصص ملی تاکید کرد.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار