جشنواره فرهنگی ورزشی کارگران گرامیداشت روز کارگر جمعه برگزار می شود
کد خبر: 1045834
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004O4I
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
نشست هماهنگی جشنواره فرهنگی ورزشی هفته کاروکارگر امروز در محل اداره کل امور ورزشی برگزار شد و همزمان مدیران اجتماعی ادارات کل سراسر کشور از طریق فضای مجازی در این وبینار حضور یافتند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین : در این نشست که فرزاد حیدری مدیر کل ، خانم خواجه نژاد و احمد اسناوندی معاونین اداره کل ورزشی حضور داشتند یاسر حیدری مسئول اجرایی این جشنواره توضیحاتی پیرامون نحوه انجام جشنواره ارائه داد و سپس اهداف و کلیات آن از سوی مهندس حیدری مدیرکل امور ورزشی تشریح شد.
به گزارش روابط عمومی ورزش کارگران ، جشنواره فرهنگی ورزشی خانوادگی کارگران گرامیداشت هفته کاروکارگر روز جمعه دهم اردیبهشت ماه در بستر فضای مجازی با حضور کارگران و خانواده های ایشان برگزار خواهد شد.
جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی کارگران با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی و از سوی اداره کل امور ورزشی به طور همزمان از ساعت 10 صبح روز جمعه دهم اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
در نرم افزاری که مخصوص جشنواره تهیه شده علاوه بر نقش فعال و مستقیم ادارات کل استانها ، خانواد ه هایی که تمایل دارند در این جشنواره مشارکت داشته باشتند می توانند با نصب نرم افزار مورد نظر(به زودی آدرس این نرم افزار اطلاع رسانی خواهد شد) همانند سایر برنامه های مشابه که در سال 99 انجام شد در این جشنواره نیز حضور یابند.
همچنین برنامه ورزش صبحگاهی را استان اصفهان ، برنامه ورزش های بومی محلی را استان سمنان و برنامه ورزش همگانی را استان قزوین متقبل شده اند تا در یک برنامه زمان بندی شده ، بخش های مورد نظر خود را اجرا کنند و همزمان تمامی استانها با برنامه های فوق هماهنگی جهت اجرایی آن را به عمل آورند.
جشنواره فوق تحت عنوان ورزش – نشاط و بهره وری در حالی روز جمعه دهم اردیبهشت ماه برگزار می شود که سال گذشته جشنواره های موفقی در بستر فضای مجازی از سوی اداره کل امور ورزشی در ابعاد گسترده برگزار شد و با استقبال خوب کارگران مواجه شد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار