مولود مبارک انقلاب در قلب هر شهروند ایرانی
کد خبر: 1045122
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nso
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۳
دکترسعید منتظرالمهدی
سپاه پاسداران مولود مبارک انقلابی است که طلوع فجرگونه آن، فصل نوینی پیش روی مستضعفان به ستوه آمده و ستمدیده جهان گشود و خون تازه‌ای در کالبد ملت‌های طاغوت‌زده دمید. این نهاد بر آمده از خون شهدا و متشکل از خیل انبوه جوانان انقلابی و مصمم، از همان بدو تولد خود با توکل بر خدای قادر منان و تحت زعامت پیر فرزانه و رهبرکبیرانقلاب، با صلابت و اقتدار عزم خود را جزم کرد تا پاسدار ارزش‌هایی باشد که در بلندای تاریخ، بسیاری از آزادگان جهان، جان خود را بر سر استقرار آن گذاشته‌اند. سپاه پاسداران در ۴۲ سال عمر بالنده خویش در راه پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی، هزاران توطئه و بحران و فتنه‌انگیزی ریز و درشت را با اقتدار و چابکی، یکی پس از دیگری، درهم شکسته است و هر بار مقتدرانه و توانمندتر از پیش در صحنه دفاع و خدمت بی‌منت به ملت، ظاهر گشته است.

اینک سپاه پاسداران نهادی است که نامش برای ملت ایران افتخارآمیز، امنیت‌افزا و اقتدارآفرین است و همه ایرانیان، صرف‌نظر از هر قوم و گروه و جماعتی بر خود می‌بالند که چنین نهادی، در کنار سایر نیروها، مأموریت دفاعی و تقویت امنیت ملی‌شان را بر عهده دارد. مطمئناً سپاه در قلب هر شهروند ایرانی جای دارد و بر اساس پیمایشی بی‌نظیر و باحجم نمونه «۲۵ میلیون» نفر در پهنای کشور، مردم به صورت خودجوش با حضور در مراسم تشییع سردار قاسم سلیمانی ثابت کردند، میزان مرجعیت و مقبولیت و سرمایه اجتماعی سپاه پاسداران و نیروی قدس در صدر کشور قرار دارد و این میزان سرمایه اجتماعی ایجاد نمی‌گردد، مگر با خدمتی صادقانه، عالمانه و فداکارانه فارغ از هیاهوی تبلیغاتی و خودبزرگ‌بینی و شهرت‌طلبی. این ابرسازمان مقتدر که نامش لرزه بر اندام دشمنان می‌اندازد و بودنش تضمینی است بر امنیت کشورمان، خود به سبب وجود مردان بی‌ادعا و نام‌آوران گمنامی است که ابدان مطهرشان را آماج تیر و گلوله دشمن قرار دادند و جانشان را فدا نمودند تا امروز، ما سرافراز باشیم و امنیتمان پایدار و زبانزد.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز همراه و همگام با میلیون‌ها ایرانی همواره دوشادوش برادران پاسدار خود آماده هر نوع جانفشانی در راه اسلام و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی می‌باشد.

*مشاور فرمانده ناجا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار