قاتل مرد متجاوز محاکمه می‌شود
کد خبر: 1044522
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nj8
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۰
مردی که متهم است راننده خودروی سواری را به خاطر تعرض به زن همسایه به قتل رسانده‌است به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ۲۸‌مهر‌سال‌۹۹، مأموران پلیس شهرستان نسیم شهر استان تهران از کشف جسد مرد جوانی در پارک جنگلی باخبر و راهی محل شدند.

با حضور مأموران در محل مشخص شد که جسد متعلق به مردی جوان است که داخل خودروی تیبا با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات برای یافتن عامل یا عاملان قتل آغاز شد. مأموران پلیس با بررسی تلفن همراه مقتول به رابطه پنهانی او با زن جوانی به نام سارا پی بردند، بنابراین سارا بازداشت شد و در روند بازجویی‌ها به قتل سیاوش با همدستی مرد همسایه اقرار کرد.

او گفت: شوهرم میوه فروش بود، اما مدتی قبل بیکار شد به همین خاطر وضع مالی خوبی نداشتیم. همین باعث اختلاف ما بود تا اینکه تصمیم گرفتم طلاق بگیرم، اما به خاطر پسرم ناچار به ادامه زندگی شدم. زن جوان ادامه داد: یعقوب مرد همسایه‌مان بود. او از وضع زندگی ما خبر داشت به همین خاطر مرا کمک مالی می‌کرد و من هم با او درد‌دل می‌کردم. این گذشت تا اینکه روزی برای خرید بیرون رفته بودم که سوار خودروی سیاوش شدم. بعد از طی مسافتی او شروع به گلایه از همسرش کرد. من هم با او درد دل کردم به همین خاطر سیاوش پیشنهاد دوستی داد. قبول نکردم و اصرار کردم مرا پیاده کند، اما او عصبانی شد و مرا به جاده خلوتی حوالی شهریار برد و....

زن جوان ادامه داد: من ترسیدم ماجرا را به شوهرم بگویم، اما با یعقوب در میان گذاشتم. او در شرح ماجرای قتل هم گفت: یعقوب با شنیدن این حرف از من خواست با او قرار بگذارم. قبول کردم و به پیشنهاد یعقوب با مقتول در پارک جنگلی قرار گذاشتم. یعقوب تعمیرکار موبایل بود. آن روز سوار خودروی سیاوش شد که کار به درگیری کشید و یعقوب دست به چاقو شد و چند ضربه به او زد. با ثبت این اظهارات یعقوب بازداشت شد و در مراحل بازجویی با اقرار به قتل راهی زندان شد. پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا متهم بعد از تعیین شعبه محاکمه شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار