کشف جسد دختر نوجوان در شرق تهران
کد خبر: 1044374
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ngk
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۰
جسد دختری که دو روز قبل خانواده‌اش گم شدن او را به پلیس خبر داده بودند در شرق تهران کشف شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  ساعت ۱۸ عصر روز پنج‌شنبه ۲۴‌فروردین نگهبان تصفیه خانه آب حکیمیه هنگام گشت‌زنی با جسد دختر جوانی کنار منبع آب روبه‌رو شد و موضوع را به مأموران پلیس خبر داد.

با اعلام این خبر تیمی از مأموران پلیس در محل حاضر و با جسد دختر ناشناسی که به طرز مرموزی به کام مردم رفته بود روبه‌رو شدند. بدین ترتیب با مشخص شدن مرگ مشکوک دختر جوان قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

تیم جنایی در تحقیقات میدانی دریافتند دو روز قبل مردی عکس دختر جوانی را که شباهت زیادی با جسد داشته به مغازه‌ها و رهگذران نشان می‌داده و دنبال دختر گمشده‌اش می‌گشته است.

مرد مغازه داری به مأموران پلیس گفت: روز قبل مردی در حالی که عکس دختری در دستش بود به مغازه من آمد و گفت دخترش گمشده است و دنبال او می‌گردد و از من خواست اگر با دختری با این مشخصات روبه‌رو شدم به او خبر دهم و به همین خاطر تلفن همراهش را به من داد.

پس از این مأموران پلیس پدر دختر جوان را شناسایی و او را به اداره پلیس دعوت کردند. وی پس از شناسایی جسد دخترش گفت: دو روزه قبل دخترم بامادرش مشاجره کرد و پس از آن از خانه بیرون رفت. دخترم حتی تلفن همراهش را نیز با خودش نبرد. وقتی به خانه برنگشت نگران شدم و در خیابان‌های اطراف و مغازه‌ها به جست‌وجوی او پرداختم، اما هیچ اثری از دخترم پیدا نکردم تا اینکه الان با جسد او روبه رو شدم. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد دختر جوان برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به دستور قاضی واحدی به پزشکی قانونی منتقل شد.

تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان این حادثه ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار